Majú ju poriadne v zuboch! Tehotná manželka princa Harryho, ktorá sa do európskej smotánky privydala len vlani, minula za svoje oblečenie viac ako 451 000 eur, čím za sebou na plnej čiare nechala všetky dámy s modrou krvou. Vrátane svojej švagrinej Kate, ale aj monackej kňažnej Charlene či severských kráľovien.

Ikona si dáva záležať na svojich outfitoch aj v tehotenstve. Na fotke s manželom Harrym.
Ikona si dáva záležať na svojich outfitoch aj v tehotenstve. Na fotke s manželom Harrym.
Zdroj: Getty

Nešetrila

Aspoň to tak tvrdia módni experti z Ufo No More, ktorí hodnotia kráľovskú módu. Tí spočítali hodnotu outfitov, v ktorých sa členky kráľovských rodín popýšili na oficiálnych akciách v roku 2018. Zamerali sa na Britániu, Holandsko, Dánsko, Švédsko, Nórsko, Monako aj Španielsko. A víťazka je veru jednoznačná! Jej meno sa začína na M...

Účet nie je úplný

Ok, jednu vec treba Meghan uznať. Keďže sa len vlani stala vojvodkyňou zo Sussexu, chápeme, že sa aj svojím dokonalým imidžom chcela čo najlepšie zapísať v očiach verejnosti. Potrebovala dobre reprezentovať, no zdá sa, že značkové outfity jej u Britov skôr ublížili. Veľmi rýchlo si totiž spočítali, že preflákala viac ako šesť princezien a vojvodkýň dokopy. A to do celkového účtu nezahrnuli šaty, ktoré si Meghan nechávala šiť na mieru. Vieme, že napríklad tie svadobné, boli ohromujúco drahé.

Číslo dva v rebríčku obsadila budúca dánska kráľovná Mary. Tá minula na svoje oblečenie o  350 tisíc eur menej aj Meghan. Jej švagriná, vojvodkyňa Catherine, investovala vlani do svojich šiat až šesťkrát menej ako Meghan. Spomínate si na biely kostým, v ktorom sa ukázala na jej svadbe? Ani ten nebol nový, čím vyvolala špekulácie o ignorácii veľkého dňa Meghan a Harryho. Treba však podotknúť aj to, že Kate sa po pôrode tretieho potomka, syna Louisa, na pár mesiacov stiahla zo spoločenského života, čím výrazne ušetrila.

Vedľa Kate stojí Sophie z Wessexu, ktorá sa umiestnila na treťom mieste.
Vedľa Kate stojí Sophie z Wessexu, ktorá sa umiestnila na treťom mieste.
Zdroj: Getty

Pozrite si zoznam v GALÉRII

Na treťom mieste spomedzi kráľovských trendsetteriek sa tým pádom umiestnila grófka z Wessexu, Sophie. Tá na oblečenie minula niečo viac ako 280 000 eur. Pozrite si ich fotky v našej galérii, kde tiež nájdete rebríček najväčších utrácačiek s modrou krvou. Určite vás prekvapí jedna budúca kráľovná, ktorá sa umiestnila „len“ na 10. mieste!