Samotný bývalý futbalista Igor Staňa zo Spišského Podhradia zverejňoval videá, že natáča Ružu pre nevestu 2. Fanúšikovia sa ihneď chytili, dokonca boli aj také dievčatá, ktoré vraj hneď posielali prihlášku.

FOTOGRAFIE FALOŠNÉHO ŽENÍCHA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

Neskôr Igor pridal video s poznámkou, že dostal pokutu od televízie Markíza, a síce, za porušenie zmluvy o mlčanlivosti. Televízia voči tomuto správaniu zaujala jasné stanovisko.

,,Tešíme sa vysokému záujmu o šou Ruža pre nevestu, ktorá sa stala absolútnym hitom v rámci ponuky streamovacej služby Voyo a jej výkonnosť postupne narastala aj v lineárnom vysielaní. Môžeme potvrdiť, že Igor Staňa však nebol do Ruže pre nevestu nikdy oslovený a vylučujeme akékoľvek spojenie jeho mena s týmto projektom. Videá a tvrdenia, ktoré publikuje na sociálnych sieťach sú jeho súkromnou aktivitou, ktorá nemá nič spoločné s aktivitami TV Markíza. V prípade, že neupustí od uvedeného konania, sme na ochranu dobrého mena TV Markíza pripravení podniknúť príslušné právne kroky. Zdôrazňujeme tiež, že všetci účinkujúci v šou Ruža pre nevestu sú viazaní mlčanlivosťou, bez súhlasu TV Markíza tak nemôžu zverejňovať žiadne informácie ohľadom svojej participácie na projekte," informuje PR manažérka Zuzana Ďuricová. FOTOGRAFIE FALOŠNÉHO ŽENÍCHA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU. Páčí sa vám viac ako Tomáš?