Leoš už z prvého manželstva dvoch synov má, o to viac sa tešil, že sa im s Monikou pošťastilo mať krásnu dcérku. Najprv prišlo len krátke oznámenie, neskôr Leoš zverejnil aj odfotené správy, ktoré poslal svojej mame. Svetu tak oznámil okrem iného aj to, že sa mu narodila dcérka a je zdravá. Neskôr uverejnil aj čiernobielu snímku: „Ja si tu s dovolením odložím túto fotku. Na pamiatku. Alex Marešová, 10. 3. 2022,“ napísal.

Moderátor je z bábätka taký nadšený, že ani jej tvár pred svetom, na rozdiel od mnohých celebrít, neskrýva. Leošovi priaznivci sa pri pohľade na trojmesačnú Alex opäť zhodli, že sa naňho veľmi podobá. ,,Malá slečna je ako vaša kópia," "Viac sa už na teba ani podobať nemohla" či "Je celá po vás," odkazovali moderátorovi jeden po druhom.

Marešovci na dovolenke v Spojených štátoch
Zdroj: Instagram @monikamaresova

Marešovci vyrazili na dovolenku ešte začiatkom januára, no ako sa zdá, najprv si súkromný čas chceli užiť iba v trojici a na sociálnych sieťach nezverejňovali takmer nič. Ohlásili sa až teraz, a to priamo z pláže.

Manželia si užívajú aj s dcérkou Alex, tá onedlho oslávi svoje prvé narodeniny. Okrem fanúšikovských komentárov na skvelú Monikinu postavu neopomínajú ani Leoša, ktorý je po svojich najväčších časoch sukničkára príkladným otcom a partnerom.

,,Je krásne sledovať jeho prerod, z rozmaznaného frajírka je milujúci otec.", ,,Všetko sa dá, aha, ako sa Leoš pozerá, on ich miluje najviac na svete," , ,,Leoš, TOP otec" znejú komentáre na sociálnych sieťach, ktoré ospevujú aj moderátora. FOTOGRAFIE z pláže nájdete v našej GALÉRII.