Neprehliadnuteľná výzorom aj správaním bola v romantickej šou Ruža pre nevestu tmavovlasá dračica Marcela. Pri tom, ako ju Tomáš vyradil neskrývala emócie a bolo jej ľúto, že už naďalej nebude súčasťou boja o jeho srdce.

KRÁSNE SPOLOČNÉ FOTO NÁJDETE V GALÉRII TU

Kým sa prihlásila do šou, pracovala ako cashierka v jednej z najväčších sietí kasín na Slovensku. Od života chcela vždy viac. ,,Milujem ženskosť , to ako sme vždy boli mužmi považované ako podradnejší druh a aj napriek tomu sme tie silnejšie, sme matky, často krát úspešné podnikateľky, študentky práv, medicíny, sme proste úžasné. Jedno čo máme ale spoločné chceme byt HOT, chcené a rešpektované práve tými mužmi ale aj sebou navzájom. To vo mne vzbudilo víziu vlastnej značky spodného prádla. To je môj sen,“ povedala tmavovláska.

Marcela dnes už nie je sama. Nie, nie, nenašla si žiadneho nového frajera, zadovážila si šteniatko, rozkošného Pomeraniana, ktorému dala meno Piškótka. „Pozdravujem a úprimne dávam dole klobúk pred všetkými mamičkami, čo majú malé detičky. Ja mám šteňa a som K. O. z toľkej pozornosti, čo vyžaduje,“ napísala Marcela. KRÁSNE SPOLOČNÉ FOTO NÁJDETE V GALÉRII TU.