Úspešná speváčka a aktuálne veľká hviezda muzikálu Bodyguard Mamba Dáša Šarközyová si o svojej osobe musela na sociálnych sieťach vypočuť tvrdú kritiku divákov. Všetko spustilo jej účinkovanie v show Milujem Slovensko.

Pod videom, ktoré verejnoprávna televízia uverejnila na oficiálnom facebookovom účte, sa strhla veľká diskusia o jej správaní počas relácie.

,,Mamba hrozná, ja som to nemohla ani pozerať. Strašne mi tam vadila, keď už začala na oslave vykrikovať, trápna nadovšetko," znie jeden z komentárov. ,,Som rada, že sa moderátori a hostia bavia. Ale to úvodné predstavovanie bolo také dlhé, preafektované a únavné, že sme prepli. Sledovať iných, ako sa nasilu nahlas rehocú na svojich súkromných príhodách a vtipoch, NIE JE zábavné," pridáva sa ďalšia.

Mamba Dasha Šarközyová s partnerom Tonym a synčekom Manolkom.
Zdroj: Instagram.com/@mambadasha

,,Včera mi bolo dosť ťažko, bola som sklamaná, smutná, znechutená. Nie nadarmo sa hovorí, "ráno múdrejšie večera", dnes som už úplne ok," začala Mamba v sérii storiek na Instagrame.

,,Ja som totiž za poslednú dobu naozaj uverila, že svet je už lepší, otvorenejší a že svet už viac akceptuje "iných ľudí". Ale veru ešte stále nie," hovorí na margo aj svojej osoby, keď tvrdí, že jej povahu ľudia berú ako afekt. ,,Ľudia nie sú schopní zniesť môj smiech a radosť zo života," pokračuje.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE