FOTO Kristiny Kocian z dovoleniek nájdete v GALÉRII

V júli 2019 sa dcéra moderátorky Ivety Malachovskej a operného speváka Martina Malachovského vydala za športovca Adama. Len tri roky vydržalo manželstvo s volejbalovým hráčom Adamom Kocianom. Posledné mesiace sa v ich vzťahu vyskytli problémy a mladá dvojica už aktuálne rieši tému rozvodu. Aj Vianoce prežili oddelene. 

Dcéra známych rodičov, ktorú obviňovali aj z protekcie, však manželské problémy hodila za hlavu. Na sociálnej sieti zdieľala fotografie z cestovania. Kristína na prvý pohľad vôbec nevyzerala, že sa trápi, práve naopak. S plnou batožinou a so šťastným úsmevom pózovala na rakúskom letisku Schwechat. Na výlet sa potrebovala nabaliť presne na jedenásť dní. Cieľom jej cesty sa stala africká Etiópia. Kocian dokonca zdieľala aj obrázok afrického Kilimandžára. Mladá hviezdička potrebuje vo svojom živote akciu a adrenalín.

Napriek tomu, že sa jej cesty s Adamom pravdepodobne rozídu, Kristína pred časom prehovorila aj k tejto téme. "Som free spirit. Potrebujem slobodu a dobrodružstvo ale zároveň aj podporu. Som tvrdohlavá, emocionálna a rozplače ma aj trojnohá stolička. Tiež som cieľavedomá, ambiciózna a tak trochu “know it all” čo vie liezť extrémne na nervy. Potrebujem žiť naplno a nepremrhať ani jeden deň, lebo mi uteká čas. Som neustále v pohybe, stále plnou parou vpred. Začínam tiež by egoistická…čo vie byť dosť veľký problém a musím s ním pracovať. Chcem si plniť sny...aj keď sú šialené,“ prezradila o sebe Kristína.

V zamyslení venovala pozornosť aj Adamovi. "No...a potom je tu on. Môj muž. Ktorý to so mnou ťahá už snáď 100 rokov a pozná ma lepšie ako svoje vlastné topánky. Pozná každý záchvev môjho úsmevu, alebo pohyb ruky. Vždy vie keď je niečo zle. Prístav…kotva…priateľ. Má to so mnou ťažké, ale nikdy to so mnou nevzdal. Toleruje moje výstrelky a moje šibnuté nápady lebo ma pozná...a berie ma takú aká som,“ pomerne pekne opísala ich vzťah pred časom. FOTO Kristiny Kocian ako si užíva nájdete v GALÉRII

FOTO Kristiny Kocian ako si užíva nájdete v GALÉRII