V auguste oslávila Madonna 64. narodeniny a bolo by úplne pochopiteľné, keby vyzerala na svoj vek. Vrásky, šedivé vlasy aj pár kíl navyše by boli úplne v poriadku. Veď nikto nemôže byť večne mladý. Bohužiaľ, spevácka ikona nepatrí k tým, ktorí sa vedia zmieriť so svojim vekom a silou mocou zo seba robí niečo, čo nie je. Fotky, ktoré pridáva na svoj instagramový profil sú tak vyretušované, že ju takmer nespoznávame. Ako však vyzerá v skutočnosti? Ukážeme vám!

Speváčka Madonna sa na seba v novo zverejnenom videu vôbec nepodobá. Jej tvár je zostarnutá a obočie takmer nevidieť.
Zdroj: TikTok @Madonna

Kedysi patrila k najkrajším speváčkam a herečkám. S postupom rokov však podstúpila viacero vylepšení, ktoré zmenili jej vizáž. Jej fanúšikovia sú tiež prekvapený aj jej vystupovaním na sociálnych sieťach, ktoré je viac než kontroverzné. Dokonca sa špekuluje, že v jednom z videí prezradila inú sexuálnu orientáciu.

Ktovie ako vyzerá bez skrášľovacích procedúr...
Zdroj: Instagram/madonna

Aká je teda realite? Pred pár dňami sa Madonna objavila na newyorskom letisku JFK. Na cestovanie zvolila voľné oblečenie, ktoré jej totálne zdeformovalo postavu. To však nikomu až tak neprekáža. Svetové médiá skôr komentujú to, ako vyzerá na sociálnych sieťach oproti skutočnosti. Veru, je to obrovský rozdiel. Na Instagrame je to dračica, ktorá pôsobí mladistvo a má dokonalé krivky, realita je však úplne iná... Veď sa presvedčte!

POZRITE SI PAPARAZZI FOTO V NAŠEJ FOTOGALÉRII TU! Nespoznáte ju!

Preháňa to podľa vás speváčka Madonna s úpravami?