Tereza (24) z Prahy

Tereza sa do šou Love Island prihlásila kvôli zvedavosti. Jej partner by mal byť skôr iniciatívny typ človeka s láskou pre cestovanie. Choreografka a tanečníčka je napriek krehkému vzhľadu dominantná a medzi ľuďmi vždy po čase strhne pozornosť na seba. Nerobí to však zámerne. Ego v jej živote nehrá rolu, snaží sa ho v sebe tlmiť a oceňuje, keď sa aj ostatní riadia skôr svojimi pocitmi a dušou. Považuje sa za nekonfliktnú povahu a hoci v súkromí sa rada obklopuje intelektuálnymi ľuďmi, v šou neočakáva žiadne hlboké debaty. 

Aicha (20) zo Spišskej Novej Vsi

Exotická modelka sa do šou prihlásila z jednoduchého dôvodu - nikdy nebola zamilovaná a chcela by vyskúšať, či sa to vďaka Love Islandu nezmení. Aicha ešte nemala vážny vzťah, hoci už mala niekoho rada. Chcela by byť však zamilovaná tak, ako to čítala v romantických knihách. Hovorí, že má nešťastie v láske, lebo normálni muži sa jej boja a tí, čo sa neboja, sú sebavedomí až po strop. Na mužov má vysoké nároky - jej ideál by mal byť vysoký a pekný športovec. Jej názor na zoznamky je striktný. Nechcela by raz svojim deťom povedať, že sa s ich otcom zoznámila cez zoznamku. Tvrdí, že by sa asi prepadla po zem od hanby.

Aicha je veľmi fotogenická.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CV7osc7tBUK/

Mishala (28) z Prahy

Krásna speváčka si ide na Love Island hľadať potenciálneho partnera, výzor však pre ňu nie je prioritou. S tým pravým by si hlavne mala rozumieť a mať spoločné témy a záľuby. Jej posledný vzťah trval tri roky a Mishala tvrdí, že jej okolie nechápalo, čo s bývalým priateľom robila. Podľa nej totiž nebol veľmi atraktívny. Považuje sa za ambicióznu ženu, ktorá nemá problém sa mužovi odovzdať, ale trvá jej to. Nechce sa totiž sklamať a potrebuje čas, aby si muž získal jej dôveru. Záleží jej na tých správnych hodnotách a tvrdí, že v Prahe nie je muž, ktorý by sa mohol pochváliť, že ju mal na jednu noc.

Markéta (20) z Ostravy

Napriek svojmu mladému veku, by si už Markéta priala stretnúť toho pravého. Za život stretla veľa chlapcov, ale zamilovala sa len raz. Dobré a slušné typy ju až tak nepriťahujú, romantika ju rýchlo omrzí. Hoci sa považuje za submisívny typ, keď je o niečom presvedčená, nemá rada, keď ju ktokoľvek brzdí. Je emotívna, temperamentná, prirodzená, vie byť tvrdohlavá.Narodila sa, keď jej mama mala len 18 rokov. Podľa Markétiných slov mama rodičovstvo nezvládla a odložila ju k babke, aby mohla pracovať. Študentke a zároveň modelke to však nevadí, babička je jej obrovská podpora. Dokonca sa k nej do Ostravy počas korony vrátila z Brna, kde bývala kvôli škole.

Laura (22) z Koše

Študentka masmédií a influencerka si chce na Love Island nájsť vzťah, po akom túži. Jednu vážnejšiu známosť už mala, no nebolo to ono. S bývalým priateľom bola od 16-tich rokov a bol to divoký kolotoč, kedy chvíľu spolu boli a chvíľu nie. Laura tvrdí, že po piatich rokoch už ani nevedela, či je to láska alebo zvyk. Napriek tomu, že s expriateľom tak dlho vydržala, nebol jej typ. Páčia sa jej vysokí, snedí, zarastení muži, ktorí sú výrazne maskulínni. Na mužoch nemá rada chvastúnstvo, hoci ženou sa pochváliť môžu. Ona sama by však chlapa nikdy nelovila, nešla by za ním - má to byť naopak. Laura je teplomilný typ a ťahá ju to do zahraničia. Posledné letá strávila v Amerike a na Cypre, teraz ju čaká pobyt vo vile na Kanárskych ostrovoch. 

Laura a Martin vyhrali reality šou Love Island.
Zdroj: Tv markíza

Martin (27) z Oseku

Martin sa pred rokom rozišiel s priateľkou a keď videl reklamu na Love Island, prišlo mu to ako dobrý nápad. Keďže nemá s kým ísť na dovolenku, takže prihlásiť sa do šou bola praktická záležitosť, ktorá ho môže jedine obohatiť. V rodine má ideálne vzťahové vzory - jeho rodičia aj starí rodičia sú spolu od mladosti a starší brat má dlhodobý stabilný vzťah. Martin je v tomto, skrátka, iný. Fešák však má s láskou svoje skúsenosti. Pred ôsmimi rokmi mal o deväť rokov staršiu priateľku, s ktorou sa dal dokopy tesne po jej rozchode. Začalo to priateľstvom, následne sa z nich stali milenci a pretavilo sa to do trojročného vzťahu. Rozišli sa, lebo s ním chcela dieťa - on však nechcel. Nemali údajne ani spoločné záľuby. Jeho profesia je zvárač, no venuje sa aj futbalu.

Vilém (21) z Olomouca

Sebavedomý a trochu drzý Vilém sa nemá problém prehlásiť za úspešného v tom, čo robí. Tvrdí o sebe, že je najkrajší ryšavý chlapec v Olomouci. Súťažne tancuje latinsko-americké tance, získal dokonca titul majstra republiky. Organizuje aj kurzy a individuálne lekcie. Okrem toho ešte stále študuje a popri tom sa snaží aj podnikať. Je náročný nielen na seba, ale aj na dievčatá. Tie sú v dnešnej dobe podľa neho krásne, ale zároveň nespoľahlivé. S randením má skúsenosti - akonáhle začne tancovať, je stredobodom pozornosti. Patrične to využíva a balí dievčatá práve na tanec.

Diváci rozhodli o víťazoch: Vyhral najzamilovanejší pár Love Islandu
Zdroj: Tv Markiza

Jan (32) z Chebu

Okrem jeho práce pivovarníka ho bavia športy - plávanie, bicyklovanie a posilňovňa. Má skúsenosť s dlhodobým aj s krátkodobými vzťahmi, ale ešte nenašiel tú pravú. Práve to ho motivovalo prihlásiť sa, no zároveň to bola aj predstava dovolenky pri mori. Jan má malého synčeka s expriateľkou, s ktorou boli spolu sedem rokov. Ona si však našla iného a vzťah ukončila. Práve trávenie času s Janom a zároveň s jeho synčekom bolo problémom v jeho poslednom vzťahu. Ten mal s 24-ročnou expriateľkou, ktorá ho chcela len pre seba a syn bol pre ňu záťaž. Považuje sa za romantika a dobráka, ktorý na to často dopláca. Myslí si, že sa s ním ženy rozchádzajú práve preto, že sa príliš snaží. Jeho však baví plánovať večere a prekvapenia a keď je vo vzťahu, je v ňom naplno. Jeho ideálnym typom je vysoká brunetka s veľkými očami a pekným zadkom. Musí mať však to správne vyžarovanie a priťahovať ho.

Petr (25) z Pardubíc

Tento krásavec by chcel mať seriózny vzťah založený na dôvere a tešiť sa domov. Už od 16-tich rokov sníval o veľkej rodine, v čom vidí zmysel svojho života. Za sebou má 4-ročný vzťah, ktorý sa skončil preto, lebo nemal dostatočnú slobodu. Hoci ex-priateľku podľa vlastných slov miloval, vzťah radšej ukončil. Na Love Islande je pripravený nájsť možno aj svoju budúcu manželku. Vzhľad ženy je preňho síce dôležitý, ale nedrží sa typu. Ide o to, aby ho očarila osobnosťou. Petr sa živí ako model a audiovizuálny umelec, aj preto je energický, miluje život a účasť v šou vníma to ako novú iskru do života.

Nathan (25) z Trnavy

Na Love Island sa prihlásil aj preto, že dlho nebol na dovolenke - jedine pracovne v Afrike, kde hral futbal. Tam sa mu veľmi páčilo, lebo nikto nič nemal, ale ľudia sú tam šťastní a spokojní. Nathan o sebe hovorí, že má rád pekné baby a zamiluje sa každých päť minút. Vraj sa už vybúril, vraj lepšie v mladosti ako v 40-tke. V minulosti mal hlavne staršie partnerky, imponujú mu dobrosrdečné typy žien, napríklad aj mamičky, lebo majú inak nastavené hodnoty a sú starostlivé. Podľa Nathana majú dnešné mladé baby potrebu mať niekoho, kto niečo znamená. On však chce obyčajnú, prirodzenú a príjemnú babu, ktorá nebude mať chirurgické zákroky a nebude sa celé dni fotiť.

Visí nad vypadnutými účastníkmi Love Islandu neviditeľná kliatba?
Zdroj: TV Markíza