Láska, nenávisť, tanec, hudba spev. Toto všetko sme mohli vidieť v treťom kole Let's Dance, ktoré vrátilo divákov k obľúbeným filmom, píše magazín Eva. Ako prvý vystúpil nový pár šou Vratko a Anna, ktorý mali toto kolo imunitu a na tréning bali len 4 dni. Napriek tomu ich tanečný výkon šokoval porotu: "Toto je zlé. Toto je veľmi zlé pre tvojich tanečných kolegov," povedal Janko Ďurovčík.

Vrcholom bola pre mnohých Helena Krajčiová, ktorá si svoj quickstep užla zo všetkého najviac a bolo to aj vidieť. Celé publikum bolo na nohách a nestačili sa diviť. Od Janka Koleníka a Adely si vyslúžili dve desiatky a Ďurovčík tasil lopárik s číslom 8. Nezabudol však na komentár: "Keby si tú pieseň ešte počas toho tanca spievala, vtedy by som sa postavil a bol by som hotový," hovorí s úsmevom.

Boris Valábik a Eliška Lenčešová tancovali viedenský valčík hudbu z filmu Vrchní prchni.
Zdroj: TV Markíza

Prekvapil aj hokejista Boris Valábik, ktorý podľa slov poroty skutočne tancoval a sám bol na seba pyšný. Zdá sa, že pomalé tance sú jeho silná stránka. Kritiku schytal Richard Autner s Dominikou Roškovou, ktorých energický quickstep na motív filmu Maska zožal obrovský úspech: "Tento tanec bol poskaladaný z dvoch prvkov," povedala pani D.

Nakoniec sme sa však museli rozlúčiť s jedným párom, ktorý získal v pomere najmenej bodov a SMS hlasov. Tento týždeň to bol Milan Zimýkoval a Radka Britaňáková. Rumba v podaní dvojice, zdá sa, nebola pre divákov to pravé orechové. FOTO Z TRETIEHO VEČERA NÁJDETE TU!