Bývalá účastníčka Farmy, ktorú dnes mnoho žien sleduje kvôli radám ohľadom mejkapu a módy, zverila svoju tvár do rúk známej lekárky. Odborníčka, ktorú nechcela menovať, však podľa nej narobila viac škody ako úžitku. A na toto by ste mali dať pozor aj vy! "Som tak veľmi nespokojná s tým, ako mám všetko urobené, že to ani nie je pravda… Naposledy som bola pred štyrmi-piatimi mesiacmi u mega populárnej lekárky, ktorá bola najdrahšia, u akej som kedy bola. Dala som si urobiť takú kompletku a všetko, čo mohlo byť zle urobené, je zle urobené. Akurát mi ostáva ísť na rozpúšťanie,“ vysvetlila fanúšičkam Jana. Influencerka si dala aplikovať botox do čela, podľa jej slov vydržal len mesiac a zväčšiť pery, no ako hovorí, časť výplne sa posunula mimo nich

"Po piatich mesiacoch sa mi tak zapálila, že som vlastne teraz sedem dní v Dubaji mala kvôli tomu antibiotiká,“ opísala beauty blogerka ďalej svoje patálie a varovala sledovateľky. EXFARMÁRKA UKÁZALA, S ČÍM JE PO NÁVŠTEVE LEKÁRKY NESPOKOJNÁ, POZRITE SI FOTKY V GALÉRII!

Je dôležité si urovnať, prečo potrebujeme plastický zákrok. Plastické operácie v zmysle „zdravotné“ majú vysokú hodnotu pre nás pre skvalitnenie života, aby sme si ho mohli plnohodnotnejšie užívať. Tie z rozmaru treba skutočne prehodnotiť. Nemyslíte?

TU NÁJDETE ĎALŠIE ZNÁME TVÁRE, KTORÝM PLASTIKA UŠKODILA!