Pozrite si v galérii, koľko známe herečky zarobili.

Hollywood má svoju novú kráľovnú. Že sa tam točia veľké peniaze, to všetci veľmi dobre vieme. A potvrdil to aj najnovší zoznam prestížneho magazínu Forbes, ktorý zmapoval výplatné pásky celebrít za obdobie od 1. júna 2017 do 1 júna 2018.

Čítajte viac:

Neuveriteľné, majú cez 50 a stále vyzerajú sexi: Z týchto zvodných tiel vám padne sánka!

Víťazne z neho vyšla herečka Scarlett Johansson, ktorá na prvej priečke nahradila hviezdu Emmu Stone. Tá bodovala minulý rok so sumou 26 miliónov dolárov za úlohu v muzikálovej snímke La La Land. Tento rok sa však už neprepracovala ani do top 10. 

Za to Scarlett sa podarilo zvíťaziť naozaj s poriadnym náskokom. To sa jej podarilo vďaka úlohe Čiernej vdovy Natashy Romanov v marvelovskej snímke Avangers: Nekonečná vojna. Na účet si aj vďaka nej pripísala astronomických 40,5 milióna dolárov. Brunetka sa má na čo tešiť a ostáva horúcou kandidátkou na víťazstvo aj budúci rok, kedy sa do kín dostane pokračovanie komixovej série. Dokonca sa povráva, že Čierna vdova by mala zahviezdiť aj vo vlastnom filme. 

Scarlett Johansson - 40.5 milióna dolárov.
Scarlett Johansson - 40.5 milióna dolárov.
Getty images

V závese za Scarlett (nie však príliš tesnom) sa umiestnila Angelina Jolie, ktorú posunula na finančné výslnie úloha v rozprávkovom filme Maleficent 2. Na jej výplatnej páske svietila suma 28 miliónov dolárov a skončila na druhom mieste. 

Angelina Jolie - 28 miliónov dolárov.
Angelina Jolie - 28 miliónov dolárov.
Getty images

A trojicu najlepšie platených herečiek uzatvára nestarnúca Jennifer Aniston. Svoj účet obohatila hlavne lukratívnymi reklamnými kampaňami pre Emirates airlines, Smartwater a kozmetickú značku Aveeno a zarobili jej 19,5 milióna dolárov za jeden rok. Aj v jej prípade sa očakáva, že jej zárobky narastú raketovou rýchlosťou, keďže získala úlohu v pripravovanom seriáli Applu a za jeden diel má údajne dostať 1,25 milióna dolárov. 

Jennifer Aniston - 19.5 milióna dolárov.
Jennifer Aniston - 19.5 milióna dolárov.
Getty images

Kompletný zoznam najlepšie zarábajúcich herečiek nájdete v našej fotogalérii. Pozrite sa na tie šialené sumy!

Čítajte viac:

Verili by ste, že TOTO sú ich pravé mená? Ani Kate Middleton nie je Kate, ale...

Zneužili tvár Adely Vinczeovej: Pozrite, čomu robí reklamu na Instagrame!

Zuzana Plačková opäť zmenila imidž: Zhodila nadpojené blond vlasy a takto ste ju už dlho nevideli!

Kimlička radí: S týmto líčením omladnete o niekoľko rokov a stačí vám len 7 produktov

TÁTO herečka patrí medzi 50 najkrajších ľudí sveta: Viete, o koho ide?