Po troch mesiacoch strávených v odlúčení od rodiny na Slovensku Zuzanu Belohorcovú čakalo v španielskej Marbelle sťahovanie. Manžel Vlasta Hájek počas jej neprítomnosti niekoľkokrát navštívil slnečný ostrov Tenerife, ktorý sa mu zapáčil natoľko, že už po vyše polroku strávenom v španielskom meste opäť zavelil na sťahovanie. Zuzana, ktorá sa tešila na pohodu s rodinkou a zaslúžený oddych, tak dlho nerozmýšľala a súhlasila. „Ja sa s Vlastom vôbec nenudím a už sa aj čudujem, že ma ešte nevymenil za tie roky,“ povedala nám vtedy so smiechom.

Ako sa teraz ukazuje, podporiť manželov nápad bolo výborné rozhodnutie. Ako nám prezradila v nedávnom rozhovore, na ostrove panuje klíma, na akú si zvykli za jedenásť rokov života v Miami. Na rozdiel od Marbelly na Kanárskych ostrovoch im jednoznačne nehrozí chladné a veterné počasie s nízkymi teplotami, ktoré sa im tam vraj veľmi rýchlo zunovalo.

Zbytočná kritika?

Hoci je známa rodinka na Tenerife mimoriadne spokojná, na sociálnych sieťach sa objavili ľudia, ktorí Zuzanu a jej manžela kritizovali za pričasté sťahovanie. Všetko sa začalo zverejnením fotografie dvoch žiakov nachystaných do školy, ktorú blondínka doplnila komentárom: „V poradí už tretia školička tento rok, tretia uniforma, tretí novy kolektív... Ako sa hovorí, do tretice všetko dobré.“ Podľa názoru niektorých ľudí môže príliš časté striedanie škôl deťom ublížiť.

Čo si o situácii myslí psychologička nájdete na ďalšej strane >>>