Adela a Viktor sa na konci minulého roka dočkali vytúženého dieťatka. To pre známy pár však okrem šťastia znamenalo aj zmenu v ich pracovných životoch.

„Musela som rušiť mnohé eventy, lebo by som to nedala. Bol to taký škrt cez rozpočet, nemyslím však finančný. Zrazu musíte preorganizovať celý život. Bol to celkom ,záhul', teraz sme už na to navyknutejší. Musím povedať, že to bola veľká psychická šupa,“ priznala redakcii Plus JEDEN DEŇ Adela.

FOTO s bábätkom nájdete v GALÉRII

Začala však nová séria Let´s Dance, do ktorej Adelu opäť obsadili ako porotkyňu. A keďže sa minulý rok jej manžel Viktor Vincze osvedčil ako skvelý moderátor tejto šou, režisér Pepe Majeský ani na okamih neuvažoval, žeby to mal tentoraz zveriť niekomu inému. Slováci na to majú rôzne názory.

„Nemusia sedieť doma, ešte môžu ísť s bábätkom do Thajska ako Sajfa, to je tiež ,zodpovedné‘. Rovnako keď čerství ,rodičia‘, ktorí toľko čakali na dieťatko, budú obaja niekoľko celých nedieľ (to nie je len večerný prenos, to sú generálky a kopec času k tomu, možno nielen nedeľa) mimo. Keby jeden, ale obaja naraz? Peniaze a kariéra sú tu jednoducho uprednostnené,“ myslí si jedna z komentujúcich na sociálnych sieťach. „Som myslela, že Banášová si bude konečne užívať materstvo, keď im bolo dopriate, ale je jasné, že peniažky sú u nej na prvom mieste," pridáva sa ďalšia.

Čo si o tom myslíte vy? FOTO s bábätkom nájdete v GALÉRII