Pri pohľade na krásnu brunetku sa genetika len s ťažkosťou zaprie. Od svojich slávnych rodičov totiž do vienka dostala krásu aj herecký talent. Od malička sa vďaka nim pohybovala vo svete šoubiznisu a aj dnes je na červenom koberci vždy hviezdou. Na fotke už nájdete malú nápovedu! Ak ste hádali, že ide o Dakotu Johnson, tak máte bod... Už od malička pózovala so svojou mamou Melanie Griffith, ktorá sa však s jej otcom Donom Johnsonom rozviedla. Na tomto rodinnom zábere môžete Melanie vidieť v spoločnosti jej manžela číslo tri Antonia Banderasa. Jej deti nesmú chýbať!

Melanie Griffith pravidelne brávala svoje ratolesti na spoločenské akcie.
Melanie Griffith pravidelne brávala svoje ratolesti na spoločenské akcie.
profimedia.sk

Don Johnson patril medzi vychytených hollywodskych hercov aj vďaka svojmu neodolateľnému výzoru. Ten však jemne poznačili drogy a alkohol. S Melanie zažili dokonca až dve spoločné turbulentné manželstvá a práve v jednom z nich sa narodila aj Dakota. Napriek tomu, že im manželstvo nevydržalo, Melanie pravidelne zásobuje svoj Instagram rozkošnými rodinnými fotkami. Takto si užívali spoločné chvíle Dakota s otcom Donom.

Krásu zdedila po slávnych rodičoch.
Krásu zdedila po slávnych rodičoch.
Instagram/Melanie Griffith

Na červenom koberci ide zábava bokom a je priestor len na elegantné zábery. Pristane im to spolu a môžete len tušiť, po kom Dakotu zdedila väčšiu dávku šarmu!

S otcom Donom Johnsonom.
S otcom Donom Johnsonom.
profimedia.sk

Foto: Instagram/M.G., profimedia.sk

Vo fotogalérii si pozrite viac záberov Dakoty z detstva. Nikdy by ste nepovedali, že z namosúrenej teenagerky vyrastie sexi hviezda erotického filmu. Na jednej fotke nebude veriť, že je to ona!

Čítajte viac:

Gény nezaprie! Uhádnete, mama ktorej modelky vyzerá takto štýlovo?