"Z novej pracovnej príležitosti, ktorá sa mi naskytla, mám, samozrejme, veľkú radosť. Musím povedať, že idem do toho aj s obrovským rešpektom, takáto šanca totiž neprichádza často. O to viac si ju vážim a o to viac mi záleží na tom, ako svoju prácu odvediem a aký bude celý výsledok. Radosť a rešpekt, to sú asi moje pocity,” prezradila pre Plusku tesne pred tým, než prešla na novú pozíciu.

Zuzku si diváci vážia najmä pre to, že si stráži svoje súkromie ako oko v hlave, čo sa dnes u slovenských celebrít takmer nevidí. Občas však krásna hnedovláska urobí výnimku a na svojom Instagrame ukáže niečo málo zo svojho osobného života. Najčastejšie sa delí o fotky zo zahraničia, pretože Zuzana je vášnivou cestovateľkou. Na MDŽ však úplne šokovala. "Dnes sa to všade navôkol len tak hemží superlatívami o nás ženách - čo je super! Zaslúžime si to. Je krásne byť ženou. Pre mňa bolo oslavou ženskosti aj toto fotenie," napísala k odvážnym fotkám, na ktorých drží v rukách tulipány.

"Zuzka vy ste dokonalá," napísala zas jedna z fanúšičiek a my úplne súhlasíme! FOTO HORE BEZ SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII TU!