Britská kráľovská rodina má svojich priaznivcov po celom svete. Mnohým je sympatické hlavne to, ako sa bežnými, jednoduchými vecami snažia priblížiť aj obyčajným smrteľníkom. Preto bol celý svet taký nadšený z fotiek, ktoré sa ocitli na sociálnych sieťach. Tie zobrazujú Williama a Kate spolu s malou princeznou Charlotte a princami Georgom a Louisom, pri šantení sa v záhrade. Oblečení v bežných kúskoch oblečenia a zaujatí každodennými radosťami si dokonale vychutnávali prítomnosť jeden druhého.

Záhrada, z ktorej fotky pochádzajú, však nie je len tak hocijakým miestom. Na jej tvorbe sa totiž podieľala samotná Kate! Navrhla ju pre Kráľovskú záhradnícku spoločnosť, spolu s architektmi André Daviesom a Adamom Whiteom z Davies White Landscape Architects. Spoločne odviedli úžasnú prácu a záhrada sa dokonca stala súčasťou kvetinového festivalu.

Kráľovská rodina tentokrát príliš pred objektívom nepózovala. Čaro fotiek spočíva v nedokonalosti, spontánnosti a najmä prirodzenosti.
Kráľovská rodina tentokrát príliš pred objektívom nepózovala. Čaro fotiek spočíva v nedokonalosti, spontánnosti a najmä prirodzenosti.
Zdroj: instagram.com/theroyalfamily/

Katin nápad spočíval hlavne v tom, že chce vytvoriť čarovné miesto pre rodinné stretnutia. Je totiž presvedčená o tom, že na prostredie, v ktorom deti rastú, treba klásť obrovský dôraz: „To, čo dieťa zažíva vo svojich prvých 5 rokoch, má výrazný vplyv na vývoj mozgu. A tak, či už sme to my, rodičia, opatrovatelia alebo ostatní členovia rodiny, mali by sme dbať na to, aby deti a bábätká trávili čas kvalitne. A myslím si, že príroda a vonkajšie aktivity majú obrovské benefity pre našu fyzickú i duševnú pohodu.” Čo poviete, súhlasíte s ňou?

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.