Posledná marcová nedeľa patrila opäť tanečnej šou Let's Dance. A znova sa s ňou musel rozlúčiť jeden pár. Po minulotýždňovom vypadnutí Milana Juniora Zimnýkovala sa s parketom tentokrát lúčila dvojica Helena Krajčiová a Fabio Bellucci.

"Počúvajte, akože v tejti chvíli máme všetci také pocity, že.... ale odchádzam s veľmi dobrým pocitom," povedala Krajčiová tesne po vypadnutí, z jej hlasu bolo cítiť evidentné sklamanie.

FOTOGRAFIE ZO SÚKROMIA A S DEŤMI NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

,,Všetky kolá som si naozaj užila, verím v dobrý dôvod, prečo to bolo tak a prečo to bolo veľmi krásne a intenzívne a obsažné, čo sme priniesli. Užila som si to, som rada, vytiahla som sa, ja som, ľudia, aj schudla! A je to pre mňa strašne pekný pocit, že môžem odísť so vztýčenou hlavou, že sme tu nechali srdce a užili sme si to. Obľúbila som si to. Najväčšia vďaka patrí Fabiovi, ktorý je tak úžasný, že by si zaslúžil viac," dodala Helena.

V zákulisí sa šuškalo o tom, že by za tým mohlo byť ďalšie zranenie. Komplikácie tento rok Let's dance rozhodne neobchádzajú, no ako Helena potvrdila Novému času, nič také za tým nie je. „Nie, noha s tým určite nič nemá. Mala som síce nejaké problémy, ale tie nejako neobmedzovali môj pohyb. Ja som vďačná. Chodím vzpriamene. Viac som si vedomá svojho tela. Spoznala som tu zopár zlatých ľudí. Ďakujem za všetkých, ktorí nám vyjadrili podporu,“ povedala po odchode herečka. FOTOGRAFIE ZO SÚKROMIA A S DEŤMI NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU