A na svedomí to majú ostrí pozorovatelia kráľovskej rodiny, ktorí prichádzajú s rôznymi teóriami už od 15. októbra, keď Kensingtonský palác oficiálne oznámil radostnú novinku.  Jedna z najväčších špekulácii, ktorá koluje sociálnymi sieťami je tá, že Meghan vôbec nie je tehotná a jej dokonalé bruško je umelé, presne také, aké nosia herečky vo filmoch.

Na sociálnej sieti Twitter sa dokonca objavili podrobne zvýraznené fotky, ktoré majú túto teóriu potvrdiť. Vraj sa už pri viacerých situáciách stalo, že sa jej falošné bruško posunulo a zmenilo nápadito tvar. Jeden z fanúšikov si dokonca dal námahu a všetky fotky podrobne vyhľadal a vyznačil.

Pozorným pohľadom neuniklo, že Megahn si neustále dáva pozor na to, aby ukázala svoje dokonalé tehotenské bruško. Na viacerých záberoch z nedávnej návštevy v Belfaste vidieť, ako si úzkostlivo odhadzuje kabát, aby fotografom ponúkla dokonalý záber.

Tiež sa špekuluje o tom, že kráľovský pár využil služby náhradnej matky na vynosenie ich prvého spoločného potomka. V tom prípade však stráca zmysel umelé bruško, keďže v dnešnej dobe to nie je nič ojedinelé, a už vôbec nie na zahanbenie a dokonca viaceré celebrity, ktoré mali problém s počatím, využili túto možnosť.

Ak sú teórie o hranom tehotenstve správne, potom dvojica pristúpila naozaj k extrémnym opatreniam na utajenie celej situácie. Kráľovský pár nedávno oznámil, že v snahe zabezpečiť si súkromie, keď privítajú svojho malého princa alebo princeznú, tak sa presťahovali z Kensingtonského paláca takmer hodinu cesty mimo na Frogmore Cottage vo Windsore.

Ich nový domov je v súčasnosti v rekonštrukcii a pripravujú ho na príchod novorodenca. Rodičia údajne všetko ladia v neutrálnych farebných odtieňoch šedej a bielej. Zaujímavé je, že Harry a Meghan  sa odklonili od tradície aj v prípade pôrodu. Dieťa nepríde na svet tradične v nemocnici Sv. Márie v krídle Lindo, ale namiesto toho bude vojvodkyňa rodiť v nemocnici Frimley Park v Surrey.

To, že má Meghan úžasný vkus na módu, dokazuje všade, kam príde!
To, že má Meghan úžasný vkus na módu, dokazuje všade, kam príde!
Zdroj: Getty Images

Pozrite si ďalšie tehotenské outfity v podaní Meghan v našej FOTOgalérii. Nechajme sa prekvapiť, ako to celé dopadne!