Hviezda High School Musical je opäť single. Po tom, ako mu nevyšiel dlhoročný vzťah s hereckou kolegyňou Vanessou Hudgens, sa jeho meno spájalo s niekoľkými známymi tvárami. O to väčším prekvapením bolo, keď sa naposledy zaľúbil do jednej z čašníčok, ktoré ho obsluhovali v kaviarni!

Vanessa Valladeres mu učarovala natoľko, že jej po krátkej známosti dovolil nasťahovať sa do jeho luxusnej vily. Zac sa rozhodol opustiť Ameriku a kvôli novej láske sa presťahoval do Austrálie. Dvojica sa pritom spoznala len v júli tohto roku. Ich vzťah však brali tak vážne, že dala výpoveď v spomínanej práci len preto, aby sa svojej láske mohla venovať naplno. Neubehol dlhý čas a zaľúbenci sa údajne začali obzerať po spoločnom hniezdočku.

Krátko na to sa začalo hovoriť  o tom, že už viac netvoria pár. Dôvodom náhleho rozchodu po len piatich mesiacoch randenia malo byť odlúčenie sa kvôli natáčaniu nového filmu, na ktorom Zac momentálne pracuje. Herec musel istý čas stráviť v karanténe, čo ich vzťahu vôbec neprospelo.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.