Speváčka Dáša Mamba Šarközyová a tanečník Tony Porucha sú už roky spolu a krok po kroku si plnia spoločné sny. Dvojica sa pýši synom Manolom, ktorého pôrod bol taký náročný, že o ďalšom dieťati zatiaľ neuvažujú.
Mamba si vybrala nepochybne správneho partnera na založenie rodiny, obaja sa dopĺňajú nielen v starostlivosti o drobca ale aj v živote, pretože obaja majú obrovský zmysel pre humor a dobrá nálada ich sprevádza každý deň. Veria, že Manolo bude v tomto smere ich parťákom.
Ale čo svadba?
Speváčka sa netají tým, že svadbu plánovali už minulý rok a aj keď nemajú konkrétny termín ani miesto, rozhodne by sa chceli vziať čo najskôr. „Ešte to neriešime konkrétne, že priestor a termín, ale malo by to byť tento rok, lebo budem musieť meniť doklady, aby som to nemusela riešiť na dvakrát. Svadbu sme chceli už minulý rok, ale nevyšlo to a už to nechcem odkladať,” potvrdila herečka a speváčka pre Topky.sk.
,,Špeciálne predstavy mám vlastne len, čo sa týka jedla. Lebo každý z nás má rád niečo iné a chceme tam mať obaja to svoje. Určite tam chcem mať to, čo milujem, nechcem sa obmedzovať, chcem, aby to bolo dokonalé a jedlo je jedna z najdrahších položiek. Plus by som chcela nejaký kaštieľ alebo niečo podobné a aj to stojí veľa peňazí,” priblížila Dáša. Spoločné FOTOGRAFIE páru aj v spoločnosti synčeka nájdete v GALÉRII, už teraz sa tešíme na Mambu ako na nevestu.