Aj keď každá pracujete v inej brandži, podľa nášho malého redakčného prieskumu vás Slovenky považujú za ženy s vycibreným vkusom. Pripadáte si vy ako módne ikony?

Soňa: Možno to tak verejnosť vníma, lebo sme viac na obraze, a tak nás častejšie vidia v pekných outfitoch, ale ja som sa tak nikdy necítila. Dokonca som kedysi na móde fičala viac ako dnes a postupne som zistila, že sa mi už nechce riešiť trendy. Skôr sa obliekam tak, aby som sa ctila dobre a aby mi oblečenie pristalo. A toto je aj moja rada všetkým ženám. Neriešiť nové módne vychytávky, ale vytvoriť si vlastný štýl.

Marianna: Mám síce rada módu, ale trendy som nikdy špeciálne nesledovala a vždy som si obliekala veci, v ktorých som sa cítila dobre. Samozrejme, aj to sa menilo. Podľa nálady, podľa počasia, podľa veku aj podľa toho, ako sa mi mení postava. Ale v práci som si vyskúšala rôzne módne štýly. Kým som moderovala spravodajstvo, nosila som strohé kostýmy, ale v športe sa môžem s outfitmi viac pohrať a obliecť si trebárs elegantné šaty či nohavice. A to mi vyhovuje viac.

Mária: Ja som módou v práci taká presýtená, že v súkromí ju neriešiem a najčastejšie nosím rifle, tričko a tenisky. Pretože je náročné, keď z tridsiatich dní v mesiaci dvadsaťkrát musím rozmýšľať, čo si oblečiem na večerný koncert, a to spolupracujem so štylistami aj s návrhármi. Keby niekto mal povedať, ako sa vlastne oblieka Mária Čírová, asi by to ani nevedel, pretože ja som raz romantická, potom extravagantná a niekedy trendy. Ale ako ikona si nepripadám, pretože najradšej mám taký obyčajný štýl. Nenápadný. Že keď ma zbadáte na ulici, ani si ma nevšimnete.

Pokračovanie na ďalšej strane.