Americký komik Pete Davidson (28), ktorý sa preslávil vďaka účinkovanou v šou Saturday Night Live, strieda po svojom boku jednu nádhernú ženou za druhou. A vôbec netrochárči, jeho bývalky patria medzi áčkové celebrity a zároveň najkrajšie ženy planéty.

S Peteom už chodili herečka Kate Beckinsale (49), speváčka Ariana Grande (29), modelka Kaia Gerber (21) a naposledy hviezda reality šou Kim Kardashian (42). Tmavovláska zo svetoznámeho klanu predtým prešla komplikovaným rozchodom s raperom a otcom svojich detí Kanyem Westom. Po boku mladšieho komika vyzerala mimoriadne spokojne.

Kim a Peta sa rozišli tento rok v apríli po deviatich mesiacoch chodenia, prispieť k tomu mali ich plné pracovné diáre. No a momentálne svet žasne z komikovho najnovšieho úlovku, ktorým má byť modelka Emily Ratajkowski (31). Všetko odštartoval tip fanúšika pre bulvárnu stránku DeuxMoi, ten písal, že hrdličky videl na rande v newyorskom Brooklyne.

"Rukami sa jej dotýkal všade a očividne spolu niečo majú,“ opísal svedok. Že to nebola fatamorgána, potvrdil zdroj pre magazín US Weekly. "Pete a Emily sú v kontakte už niekoľko mesiacov. Je to veľmi čerstvé, ale majú sa naozaj radi,“ porozprával. Dohromady ich mali dať spoloční priatelia.

"Pete Emily rozosmieva a on na nej zase miluje, aká je inteligentná,“ dodáva informátor. Portál Daily Mail si všíma, že ľudia na sociálnych sieťach sú z ďalšieho exkluzívneho úlovku nenápadného Petea v úžase.

"Myslím si, že Pete Davidson môže doslova dostať každú ženu, ktorú chce. Teraz Emily Ratajkowski. Nechápem to,“ komentoval jeden. "Mohol by niekto vypracovať štúdiu, ako dokázal Pete Davidson dostať Arianu Grande, Kim Kardashian aj Emily Ratajkowski počas jedného života?“ zamýšľa sa druhý.

FOTO Petea s bývalými frajerkami v GALÉRII.

Nuž, jeho bývalá Ariana Grande v minulosti vyvolala ošiaľ, keď na Twitteri naznačila, že jeho prirodzenie má 25 centimetrov. Sexuálny život s Davidsom si v reality šou Kardashianky a ich rodina pochvaľovala aj jeho ďalšia bývalá Kim. Samotná Emily Ratajkowski už v minulosti s Peteom spolupracovala. "Pete je vysoký. Prirodzene, ženám pripadá veľmi atraktívny. A vyzerá to, že je veľmi šarmantný,“ porozprávala o ňom v talkšou Late Night With Seth Meyers.

FOTO Emily v GALÉRII.

Modelka sa aktuálne rozvádza s filmovým producentom Sebastianom Bear McClardom, manželmi boli od roku 2018 a rozdeliť ich mala jeho nevera. Dvojicu však bude navždy spájať spoločný syn Sylvester, ktorý v auguste oslávil svoj prvý rok.