Lyžiarska sezóna je v plnom prúde a na horách si rady užívajú aj známe tváre šoubiz­nisu. Stretnúť ich môžete nielen na slovenských zjazdovkách, ale aj v rakúskych či talianskych Alpách. Vidieť, že napriek všeobecnému zdražovaniu si aj tento rok dopriali značkové luxusné oblečenie. Na lyžiarsky svah sa obliekli do najdrahších búnd a overalov, aké v súčasnosti ponúkajú mnohé módne domy. Fotoreportér týždenníka Plus 7 DNÍ na svahu zastihol aj moderátorku Adrianu Kmotríkovú, ktorú by spoznal málokto.

FOTO zababušenej Kmotríkovej nájdete v GALÉRII

Moderátorka Adriana Kmotríková bola súčasťou Televízie JOJ 15 rokov. Z Koliby však v januári 2020 definitívne odišla a nové uplatnenie našla v TA3, kde začala moderovať reláciu Život s cystickou fibrózou, ktorá sa neskôr premenovala na Život s diagnózou. Potom sa vrhla na úplne iný projekt - Interiérový dizajn, ktorý jej však dlho na obrazovkách nevydržal. Vedenie TA3 reláciu tento rok nezaradilo do vysielacej štruktúry.

Moderátorka má teraz oveľa viac voľného času. Zrejme aj preto sa pred pár dňami vybrala relaxovať do lyžiarskeho centra Donovaly, kde má trojpodlažnú chatu. Na lyžiarsky svah dorazila s dvadsaťtriročným synom Tomášom, jeho sestra Linda mladšia o dva roky, ktorá Kmotríkovú často sprevádza na spoločenských akciách, s nimi nebola. Dvojica nechala bordový Mercedes na parkovisku a syn ako džentlmen na zjazdovku odniesol lyže.

FOTO zababušenej Kmotríkovej nájdete v GALÉRII

Hoci Adriane v roku 2015 diagnostikovali nádor na mozgu a neskôr aj rakovinu, zdravotné problémy prekonala a dnes predvádza kondíciu aj na svahu. Hoci mnohé jej šoubiznisové kolegyne hviezdia na horách farebným či luxusným outfitom, Kmotríková napriek tomu, že nikdy nemala hlboko do vrecka, sa snažila byť skôr nenápadná. Zvolila neutrálne čierne zimné lyžiarske nohavice, bundu rovnakej farby s kožušinovým golierom, aké mala v obľube aj pred mnohými rokmi. Zababušila sa do hrubého sivého šálu, hnedej čiapky s brmbolcom a tvár si zakryla tmavými slnečnými okuliarmi, aj keď v tej chvíli bolo skôr pod mrakom.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: