Údajná nevera manžela Dominiky Mirgovej je aktuálne tá najviac HOT téma v slovenskom šoubiznise, ako prvý o nej informoval denník Plus JEDEN DEŇ. Fanúšikovia deň čo deň čakajú na nejaké vyjadrenie prostredníctvom sociálnych sietí, všetci zatiaľ mlčia.

Informácia, že manželstvo Dominiky Mirgovej a Petra Zvolenského prechádza krízou, šokovala všetkých jej skalných fanúšikov. Dvojica roky pôsobila ako harmonický pár a nič nenasvedčovalo tomu, že by mali riešiť nejaké problémy. Podľa dostupných informácií sa jej manžel už nejaký čas stretáva s novou ženou.

Dominika Mirgová sa vydala za Petra Zvolenského 22.8. 2015.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/62IWlrFwKZ/

Dominika a Peter sa zosobášili v roku 2015, obaja v tom čase boli ešte veľmi mladí, mali len 23 rokov. Už vtedy im robil obrovskú radosť synček Peťko, ktorý je pre oboch stredobodom vesmíru. Manželia sa objavovali bok po boku na mnohých spoločenských akciách, neustále pridávali zaľúbené fotky a tvorili dokonalý pár.

Do redakcie sa nám ozval anonymný zdroj, ktorý tvrdí, že Klára, s ktorou sa má Peter údajne stretávať, zverejňuje fotografie so Zvolenským aj naďalej. Nakoľko má však súkromný profil, spomínaný záber nám zdroj priamo poslal. ,,Áno, je to Klára so Zvolenským," uvádza.

Nie je jasné, či je na fotografii Peter Zvolenský, nakoľko jeho tvár je v značnej miere prekrytá emotikonom srdca. Pozrite a posúďte sami. SPOMÍNANÚ FOTOGRAFIU nájdete v NAŠEJ GALÉRII.