O nevere manžela Dominiky Mirgovej ako prvý informoval denník Plus JEDEN DEŇ. Fanúšikovia deň čo deň čakajú na nejaké vyjadrenie prostredníctvom sociálnych sietí, Dominika aj Peter tie svoje už poskytli.

Na svojom profile zverejnila veľmi bolestivé slová, je vidieť, že prežíva obrovský smútok a vôbec sa nečudujeme. Dokonca priznáva, že v hre je aj rozchod.

Dominika Mirgová sa vyjadrila na svojom profile.
Zdroj: Instagram Dominika Mirgová

Peter v podstate napísal niečo podobné, slovenský národ označil za ovce a v spoločnosti médií za odborníkov na vzťahy, ktorí si spravia obraz podľa seba. Nečakane sa k celej veci vyjadrila aj samotná Klára. Tá dokonca potvrdila pravosť fotografie, ktorú nám do redakcie poslal anonymný zdroj.

,,Každý jeden komentár je len domnienka, hoci viacerí ste to trafili úplne presne. Ale verejnosť ani médiá nevidia ako do ich manželstva, tak ani do môjho vzťahu s Petrom," píše na svojom Instagrame. ,,Screenshot príbehu, ktorý uzrel svetlo sveta bol zverejnený pred mesiacom, bez jeho tváre, takže naozaj by som to nebrala za provokáciu," hovorí. Celé jej vyjadrenie aj spomínanú FOTO nájdete v GALÉRII.