O údajnom konci prominentného vzťahu sa pošuškáva už niekoľko mesiacov. Podľa viacerých zahraničných médii majú byť dôvodom rozvodu vzájomné nezhody. „Kim má prácu a projekty, ktoré sú pre ňu dôležité a Kanye má svoje. Ich životy sa príliš neprekrývajú,“ uviedol zdroj z blízkeho okolia dvojice v decembri minulého roku.

Manželia si spoločne prežili neľahké leto, ktoré poznačila neúspešná kandidatúra na prezidenta USA, klebety o rozvode a niekoľko verejných drám. V júli počas kampane vytiahol West niekoľko hlboko osobných informácii o svojej rodine, ale aj manželstve. Na mítingu pred voličmi rečnil o Bohu a o tom, ako chcela ísť Kim na potrat, keď čakala ich prvé dieťa, dnes už 7-ročnú North. Okrem iného na verejnosti vykrikoval, že sa ho Kim snaží doma väzniť a na sociálnych sieťach sa zaprisahával, že sa s ňou rozvedie, píše Pluska.sk.

Krátko na to sa Kardashianka rozhodla verejne venovať manželovej bipolárnej poruche a v zdĺhavom vyhlásení na sociálnych sieťach požiadala fanúšikov o súcit a porozumenie. Keď sa leto skončilo, dvojica sa opäť stretla v Los Angeles, aby trávila čas so svojimi deťmi. V septembri sa však objavila ďalšia séria príspevkov na sociálnych sieťach, ktorou Kanye celú situáciu vôbec nezlepšoval. „Je to stále to isté dookola, momentálne sú na veľmi tenkom ľade a Kim sa snaží urobiť čo najlepšie rozhodnutie v rámci ochrany detí, ale aj seba. Je to pre ňu veľmi ťažké,“ tvrdí zdroj.

Druhá najstaršia sestra z rodu kardashianových si tak podľa najnovších informácii najala jednu z najznámejších amerických právnych agentúr, aby sprostredkovala rozvod a delenie astronomického majetku. Kim a Kanye vraj žili oddelene asi rok. Dvojica sa zosobášila v roku 2014 a spoločne vychováva štyri deti: 7-ročnú North, 2-ročnú Chicago a synov Psalma (1) a Sainta (5).

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.