O tehotenstve Kate Middleton sa špekuluje už istý čas a jej priaznivci sa doslova chytajú každej možnej indície, ktorá by mohla nasvedčovať tomu, že je opäť v požehnanom stave. Podľa expertov má trojnásobná mamička v najbližšej dobe oznámiť ďalšiu radostnú novinu.

Princ William momentálne so svojou manželkou vychováva tri deti. Dve najstaršie, princ George a princezná Charlotte, už chodia do školy. S výchovou a starostlivosťou o najmladšieho princa Louisa pomáha rodičom kráľovské služobníctvo, vďaka ktorému zvláda Kate rolu matky o čosi ľahšie.

Fanúšikovia a experti sa domnievajú, že vojvodkyňa nosí pod srdcom svoje štvrté dieťatko. Vždy keď bola tehotná, robila vo svojom výzore drobné zmeny. Počas prvého tehotenstva začala nosiť vlny, počas tretieho sa zase dala ostrihať. Tentokrát vyvolala špekulácie zosvetlenou farbou vlasov, v ktorej sa predviedla počas prvého školského dňa, keď odprevádzala svoje deti.

Ďalším dôkazom by malo byť to, že nepodniká žiadne cesty do zahraničia. „Kate bude mať zrejme voľno, čo znamená, že by mohla byť tehotná. Jej predošlé tehotenstvo bolo problematické a preto sa zrejme rozhodla zrušiť všetky pracovné cesty“, dodala expertka Aranzazu Santos Lópezová.

Anketa
Myslíte si, že je Kate opäť tehotná?
  • 19%
  • 81%

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.