Informáciu zo súkromia slávnej rodiny najprv vyniesol na povrch magazín People a neskôr to potvrdil aj hovorca známej krásky. Svojho druhého potomka sa onedlho dočká Khloe Kardashian (38), ktorá už vychováva štvorročnú dcérku True. Rozkošné dievčatko má zo vzťahu s basketbalovým hráčom Tristanom Thompsonom (31), s ktorým si prešla naozaj turbulentným vzťahom aj rozchodom. Skloňovala sa viacnásobná nevera a veľké hádky.

Tristan Thompson a Khloe Kardashian s dcérkou True.
Zdroj: Instagram/Tristan Thompson

O to viac zostali fanúšikovia obarení, keď hovorca potvrdil správu, že Khloe čaká s Tristanom ďalšie dieťa, ktoré im vynosí náhradná matka. "Môžeme potvrdiť, že True bude mať súrodenca, ktorý bol počatý v novembri," povedal zástupca Khloe pre portál E! News. "Khloe je neuveriteľne vďačná náhradnej matke za tak krásne požehnanie. Radi by sme vás požiadali o rešpektovanie súkromia, aby sa Khloe mohla sústrediť na svoju rodinu.".

To však neznamená, že dvojica sa dala opäť dokopy, povedal zdroj blízky hviezde reality show. V skutočnosti, šesť mesiacov po Tristanovom škandále s otcovstvom, spolu neriešili okrem rodičovských povinností nič. Druhé dieťa vraj bolo počaté predtým, ako vyšli na verejnosti informácie, že Tristan mal v decembri dieťa s ďalšou ženou.“ Nuž, nechajme sa prekvapiť, ako budú túto situáciu s dvoma ratolesťami zvládať ďalej. Zatiaľ nie je potvrdená informácia, kedy sa dieťatko narodí, no vyzerá to, že to bude každú chvíľu.

Khloé s dcérkou True
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CX4cp3JP2q8/

Sledujete novinky zo života klanu Kardashianiek?