Správa o čerstvom romániku prišla niekoľko mesiacov po tom, čo Kim Kardashian vo februári po šiestich rokoch manželstva s Kanye Westom podala žiadosť o rozvod. Podľa všetkého však aj po rozchode ostávajú v priateľskom vzťahu, keďže mu v deň narodením zablahoželala fotkou aj odkazom na Instagrame. Kanye sa však rozhodol osláviť narodeniny v spoločnosti inej krásky, a nie s rodinou a deťmi. A namieril si to rovno do Európy.

Na výlet do Paríža raper pozval svoj nový objekt záujmu. Spoločnosť mu robila topmodelka Irina Shayk, ktorá dlhé roky tvorila pár s hollywoodskym krásavcom Bradley Cooperom. Fotografom sa podarilo dvojicu zachytiť pri spoločných aktivitách priamo v romantickom meste, a neskôr aj pri návrate na letisku v New Jersey. Tie tak posilnili klebety o novom páre v šoubiznise.

"Poznajú sa pracovne už roky. Irinu začal kontaktovať pred niekoľkými týždňami. Kanye je veľmi presvedčivý muž," hovorí zdroj magazínu People a dodáva, že strávili tri noci v luxusnom hoteli Villa La Coste v Provensálsku. A vraj sa stretávali už v NYC predtým, ako sa vydali na narodeninový trip do Francúzska, na ktorý atraktívna ruská modelka pozvanie radostne prijala. Zdroj tiež dodal, že dvojica spolu síce oficiálne nerandí, ale záujem je na oboch stranách. Nechajme sa prekvapiť, čo sa bude diať ďalej...

Pozrite si ďalšie fotky z romantického výletu dvojice v našej FOTOgalérii.

Dajú sa podľa vás Kanye West a Irina Shayk dokopy?