Vyzerá to tak, že naša prezidentka Zuzana Čaputová si našla po svojom skutočne muža, s ktorým to má zmysel. Avšak, svoj status prezidentky nezmení a mnohým sa vynárajú rôzne otázky. My vám prinášame úprimnú spoveď Juraja Rizmana pre portál Šarm.sk. Prezradil aj ich tajomstvo vzťahu.

"Ľudia si myslia, že mám auto so šoférom, ochranku, sekretárku, ktorá rieši moju agendu. Nič také nie je. Ja nepoberám žiadnu rentu a popravde je to z hľadiska môjho biznisu dokonca obmedzujúce. Nemôžem robiť množstvo vecí, pretože nie sú vhodné pre partnera prezidentky. Náhodou som sa napríklad dozvedel, že by som nemal hrať loto, pretože je tam ustanovenie o zamedzení prania špinavých peňazí. (Smiech.) Takže od takýchto drobností až po to, že nie je vhodné, aby som vstupoval do komunikácie s niekým, nad kým má pani prezidentka výkonnú moc. Sú to ministri, poslanci..." skonštatoval Juraj, čo si už ako partner prezidentky nemôže dovoliť.

Nabonzoval i to, aká je jeho milovaná polovička v súkromí, jedno sa musí uznať, stále je to žena s veľkým Ž, nemyslíte? "Vie výborne navariť. My si rozumieme v niektorých koníčkoch, máme radi turistiku, chodíme na prechádzky so psom do prírody, staráme sa o záhradu, dom. A, samozrejme, ak má niektorý z nás zdravotný problém, tak si pomôžeme. Staráme sa jeden o druhého, ale to sú také bežné veci, že sa mi o tom až ťažko rozpráva. Ľudia majú niekedy zvláštne predstavy, ale u nás doma sa normálne komunikuje, upratuje, varí... Nemáme žiadneho kuchára, pani prezidentka rada vysáva, umýva, a to až do takej miery, že si pri tej činnosti odpočinie. To sa o mne povedať nedá."

No azda najkrajšia časť jeho spovedi je o budúcnosti s našou prezidentkou. Otvorte si TU a prečítajte si, čo prezradil Rizman o plánoch v ich vzťahu a kedy plánujú až svadbu. Držíme im palce!