Najprv vás zaujmú kabaretné rytmy, potom zistíte, že speváčkou, ktorá ospevuje kozmetickú značku z Čiech, je naša obľúbená interpretka Kristína Peláková. Skladba, v ktorej sa tancuje a spieva na rezké tóny, však nemá konca, hoci je zaradená v reklamných breakoch našich televízií.

Sexi telá tanečníkov z Dream Men Show lákajú pánov na kúpi novej kozmetiky.
Zdroj: archív

S údivom na ňu pozeráte a zistíte, že spevák, ktorý vystupuje po Kristíninom boku, nie je nikto iný ako Igor Timko, frontman kapely No Name. A po jej druhom boku vyspevuje známy Čech, ktorý sa preslávil ako moderátor talentovej súťaže Česko-Slovensko má talent, David Gránský.

Obľúbenú tvár českého šoubiznisu Davida Gránského poznáme vďaka projektu Česko-Slovenskou má talent, kde vystupoval ako moderátor.
Zdroj: archív

Kabaret ako vyšitý

Až 9 mužov a 8 žien sa spojilo, aby naspievali jedinečnú a asi aj najdlhšiu reklamu v histórii slovenskej reklamy, a to na pánsky rad kozmetiky. Veselá nálada, holý zadok modelky, aj sexi tančeky vás úplne ohúria. Skladba je z dielne No Name a okrem svalnatých tanečníkov z Dream Men Show v nej účinkuje celá kapela z východu Slovenska. Ospevujú sprcháče a rôzne prípravky pánskej hygieny, ktoré im majú zaručiť, že z nich všetky ženy budú paf nielen v posilke, ale aj na kúpalisku či počas súkromnej erotickej seansy. No a čerešničkou na torte je záver siahodlhej reklamy, kde speváčka Kristína pochváli svojich kolegov: „Chlapci, voniate úžasne!“ Nuž, zaplatené za ňu dostali určite výborne. Veď toto je unikát, aký slovenský a český trh ešte snáď ani nevidel!

Nenechajte si VIDEO, ktoré je fakt netradičnou reklamou, ujsť. Stojí fakt za to!