Sexi speváčka odštartovala svoje koncertné turné „It's My Party“ po Amerike a Európe a rozhodla sa do neho zapojiť aj svoju dcéru Emme, ktorá všetkých šokovala svojim spevom. A to má len jedenásť rokov...


Pyšná mama sa najprv pochválila zo zákulisia príprav koncertov a na jednej zo skúšok nemohla chýbať ako podpora jej dcéra, ktorá očividne ide v šľapajach svojej úspešnej mamy. Len v sprievode klavíra rozbalila neuveriteľný spev, keď si trúfla na pesničku od Alicie Keys "If I Ain't Got You". Jenn neskrývala svoje nadšenie a dokonca vyslovila, že či by nechcela aj vystúpenie počas turné. A tak sa aj stalo!

Jennifer tak dopriala fanúšikom príjemné prekvapenie počas prvého koncertu v Los Angeles uplynulý piatok. Všetci začali šalieť, keď sa zrazu na pódiu objavila aj Emme a spolu si zaspievali hit "Limitless". Obe ladili do poslednej bodky a obliekli si objemné červené šaty, a počas vystúpenia si vymieňali vrúcne úsmevy. Jennifer môže byť naozaj hrdá mama, zvlášť potom, čo Emme odspievala impozantný vysoký tón. Vychutnajte si to vo videu.  

Pozrite si celé vystúpenie vo videu. Je to naozaj neuveriteľný pohľad, ako im to spolu ladí!