Dôkaz, kedy medzi nimi preskočila iskra

Nie je to tak dávno, čo Slovensko zasiahla zdrvujúca správa o rozchode milovaného páriku. Rytmus a Dara boli spolu osem rokov. Začiatkom roka oznámili koniec a po čase sme sa dozvedeli, že to medzi nimi neklapalo nejaký ten piatok. Dara priznala, že s Patrikom spolu nie sú už viac ako jeden rok. Táto dvojica sa začala ostro sledovať a čakali sme, s kým sa ukážu na verejnosti. Zatiaľ čo sa Dara venuje dcérke a fanúšikom, pre ktorých vystupuje, Rytmusa načapali s mladou kráskou. Moderátorka a spevák boli prichytení na večeri vo Viedni, no popierali akýkoľvek vzťah, vraj sú iba dobrí priatelia. 

Ako dlho to spolu už ťahajú?
Ako dlho to spolu už ťahajú?
Zdroj: Instagram.com

No stretávať  sa začali čoraz viac, až to začalo všetkým vŕtať v hlave. Napokon ich vyfotili pri romantických raňajkách na balkóne v luxusnom komplexe River Park, kde dvojica býva. Po tomto dôkaze už klamať nemohli a priznali sa. Rytmusa fanúšikovia začali urážať, prečo vymenil Daru. Láske sa rozkázať nedá a niekedy nám popletie hlavu. To sa aj stalo. Patrika Vrbovského vôbec nespoznávame. Zatiaľ, čo pri Dare postoval na Instagram spoločné fotografie veľmi striedmo, s modelkou ukazujú lásku dennodenne.

Denne fanúšikov zásobujú rozkošnými fotkami.
Denne fanúšikov zásobujú rozkošnými fotkami.
Zdroj: Instagram.com

Ale kedy ich láska začala? Rytmus a Dara síce oznámili rozchod začiatkom roka, no od seba boli už dlhší čas. Bolo to kvôli Jasmine? Zaľúbenci sa spoločne stretli na akcii, kde kráska moderovala a na instagrame sa pochválila spoločnou fotografiou s Rytmusom. Fotka pochádza z roku 2015 a je možné, že už tam medzi nimi preskočila nejaká iskra.

Fotku nájdete v našej galérii

Čítajte viac:

Zaľúbená Mary Bartalos zverejnila prvé fotky s manželom: Pozrite, ako im to spolu sekne!

Najhorúcejšie fotky leta: Známe krásky súperia o NAJsexi telo a neváhajú ukázať všetko!

Rytmus daroval Jasmine Alagič luxusný darček: Nepreháňa to?

Zuzana Plačková skončila s krvavou tvárou: Vieme, kto na ňu zaútočil!

Najpikantnejšie fotografie šoubiznisu: Bradavky Andrey Verešovej, či akty Dary Rolins

Zbláznila sa! Roztiahnuté nohy, vulgárne pózy, nahé telo, či prsia: Už nevie, ako inak zaujať...