Pozrite, Meghan Markle vidieť bruško!

Bývalú americkú herečku si začali všímať médiá po celom svete a tak sa nevyhla ani malým škandálom. Meghan je v kráľovskej rodine nováčik a niet sa čomu čudovať, že všetky pravidlá neovláda naspamäť. To však nikomu neprekáža a brunetku si zamilovalo celé Anglicko, označili ju za miláčika Británie. Po všetkých škandáloch, ktoré sa točia okolo novej vojvodkyne sa princ Harry rozhodol zakročiť. So svojou manželkou sa nechce ukazovať na verejnosti nejaký čas. Dokonca ju na chvíľu opustil. Po tajomky odišiel do Afriky a svoju milovanú nechal doma.

Meghan Markle a princ William
Meghan Markle a princ William
Zdroj: Getty Images

Po mesiaci "oddychu" kedy ju chcel princ Harry uchrániť od médií, sa spoločne ukázali na charitatívnej akcii. Zdá sa, že Meghan rozruch okolo svojej osoby priam zbožňuje a rozhodla sa pokúsiť o ďalší škandál. V londýnskom divadle Victoria Theatre Palace sa konalo predstavenie megaúspešného muzikálu Hamilton a výťažok poputoval deťom so zákernou chorobou HIV. Vojvodkyňa zo Sussexu sa rozhodla pre čierne elegantné šaty, teda skôr minišaty. Tie siahali vysoko nad jej kolená, možno vyššie ako je v kráľovskej rodine povolené. Meghan strih šiat veľmi pristal a vyzerala priam neodolateľne. Popri fotení sa vojvodkyňa zo Sussexu nechtiac preriekla a prezradila, ako prezýva princa Harryho v súkromí. ,,Can you see, my love?" v preklade: ,,Vidíš, láska?"  Rozkošnú prezývku zachytili aj na videu:

Meghan Markle a princ William
Meghan Markle a princ William
Zdroj: Getty Images

Tehotná?

Nejeden priaznivec očakáva veselú informáciu z kráľovského dvora. Kedy bude Meghan tehotná? Tak skoro to určite nebude. Môže za to práve kráľovná Alžbeta II., ktorá odporučila mladému páru ešte počkať. Dôvodom je spoločná návšteva Tichomoria, kde budú kráľovnú sprevádzať Meghan a Harry. Vraj by nebolo vhodné, aby mala vojvodkyňa zo Sussexu ranné nevoľnosti. Podobný zákaz vraj zažila krátko po svadbe aj Kate Middleton s princom Williamom, ktorí vtedy kráľovnú Alžbetu II. sprevádzali na ceste po Ázii. Meghan Markle však pred pár dňami šokovala v modrých šatách, ktoré zvýrazňovali jej bruško. A nie len tak hocijaké bruško. Pôsobilo skôr ako tehotenské. 

Meghan Markle sa na poslednej akcii ukázala v šatách, kde vyniká jej bruško. Mohol za to len strih šiat, ktorý vojvodkyni veľmi nesedel. Ale vyzerala ako s tehotenským bruškom.
Meghan Markle sa na poslednej akcii ukázala v šatách, kde vyniká jej bruško. Mohol za to len strih šiat, ktorý vojvodkyni veľmi nesedel. Ale vyzerala ako s tehotenským bruškom.
Zdroj: Getty Images

Za to mohol strih šiat, ktorý vojvodkyni zo Sussexu veľmi nesedel a pri chôdzi sa jej šaty na bruchu nabrali a pripomínali tehotenské bruško. No nejeden fanúšik kráľovskej rodiny by sa potešil keby to bola pravda.

Čítajte viac:

Kate Middleton sa bojí o svoj titul: V tomto ju môže Meghan Markle poraziť!

Tragická smrť princeznej Diany: TOTO je 10 tajomstiev, o ktorých neviete

Meghan Markle sa nechcene preriekla: Na verejnosti oslovila Harryho prezývkou

Verili by ste, že TOTO sú ich pravé mená? Ani Kate Middleton nie je Kate, ale...

Nehorázne! Pozrite, koľko zarábala Meghan Markle ako herečka: A teraz je na nule...

Škandál! Kráľovná zakázala Meghan Markle otehotnieť: TOTO je dôvod