Mnohí si iste pamätáme na ten šok, keď sa po rozchode Rytmusa a Dary rozkríklo, že Patrikovou novou partnerkou je práve Jasmina Alagič, exotická kráska, ktorú sme poznali z televíznej obrazovky. V ešte väčšom šoku však Slovensko zostalo, keď len krátko na to oznámili, že sa stanú rodičmi. Dnes je čím ďalej, tým viac zrejmé, že malý Sanel je tým najlepším a najvzácnejším, čo ich v živote postrehlo. A ak si niekto Jasminu nevedel predstaviť v role matky, tak tu je dôkaz, že jej to ide naozaj úžasne! Keďže úprimnosť ju nikdy neopúšťa, aj tentokrát sa so svojimi fanúšikmi podelila o svoje pocity.

To, že nie je všetko dokonalé ako farby dúhy hneď na začiatku ešte neznamená, že to nebude krásne. Pod jedným z príspevkov na svojej sociálnej sieti sa rozpísala práve o tom, ako si na niektoré veci treba počkať a mentálne na ne vyzrieť.

„Nebola som z tých žien ktoré už tehotné každý deň plakávali a pomedzi slzy hovorili aký zázrak sa im stal, a ako veľmi to maličké už teraz milujú, a ako im už len to tehotenstvo zmenilo život a podobne. Vôbec. Tešila som sa, veľmi, že budeme mať bábo, v dnešnej dobe kedy mám pocit že to už naozaj nie je také jednoduché, cítila som obrovskú vďaku. Nemala som však pocit, že môj život konečne dostane zmysel, pretože sa priznám, že častokrát, keď som tehotné ženy počula hovoriť túto vetu, nerozumela som tomu. Veď môj život má zmysel od kedy sa poznám. Nerobila som si dieťa pretože som "potrebovala" niekoho, kto ma urobí šťastnou, túžila som po dieťati s mojím mužom, aby sa k tomu dokonalému životu k nám mohol pridať niekto tretí. Aby som mu mohla ukázať šťastie ja, pretože (klopem si) ho mám na rozdávanie!“ napísala pod svoju najnovšiu fotku na Instagrame.

„A zrazu tu je a ja žijem ďalej šťastne a krásne ako pred ním, s jedným "malým" rozdielom, ktorý neviem pochopiť ale je to tak. Cítim sa absolútne naplnene. Je to akoby celý život tento kus nás tu niekde okolo mňa bol, a teraz konečne mám možnosť byť s ním aj fyzicky. Akoby mi odjakživa "patril", len sme museli všetci počkať na ten správny čas, aby tu aj reálne bol. Aj ja, aj on aj jeho tato.️ A odvtedy mám chuť si kupovať podprsenky s oveľa väčším obvodom, pretože sa mi hrudník zväčšuje obrovskou rýchlosťou nie kvôli tej malej mliekarničke, ale kvôli tomu rapídne sa zväčšujúcemu srdcu, ktoré rastie priamoúmerne s láskou k nemu. A poviem Vám, že väčšiu rýchlosť nepoznám,“ dodala. Nuž, čo k tomu povedať? Snáď len toľko, že sa z ich šťastia nesmierne tešíme a prajeme im, aby im to takto krásne fungovalo už navždy!

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.