Na videu, ktoré zverejnila cez víkend na svojom Instagrame kopíruje rovnaké scény z klipu spred dvadsiatich rokov. Fanúšikom tak opäť dokázala, že je stále viac a viac hot! Speváčka popri prechádzaní sa na pláži postupne zo seba odhadzuje slnečné okuliare, hodinky a kabát, ktoré má na sebe. Na konci videa sa otočí chrbtom a postupne si začne vyhŕňať aj tričko zo svojej vlastnej kolekcie. Na záver videa sa usmeje priamo do kamery a rukou ju zakryje.

„Šťastné 20. výročie môjho druhého albumu J.Lo! Na nedávnom natáčaní som sa naozaj zabavila," popísala niekoľko sekundový klip, ktorým sa pochválila fanúšikom na Instagrame. V nasledujúcich príspevkoch zazdieľala aj niekoľko backstage snímkov z natáčania, pod ktorými sa im poďakovala za ich dlhoročnú priazeň. "Keď sa zamýšľam nad tým, že je to # JLo20thAnniversary, chcela som vám všetkým poďakovať za to, že ste tu so mnou a že ma podporuje pri všetkých vzostupoch aj pádoch. Od srdca vám ďakujem  za všetku lásku za posledných 20 rokov."

Spevácka diva je známa svojím nestarnúcim vzhľadom, ktorý snáď popiera všetky zákony prírody. Zrejme málokto by jej tipoval neuveriteľných 51 rokov! Presvedčte sa sami vo videu pod článkom a porovnajte, ako sa rokmi (ne)zmenila!

Viac fotiek nájdete vnašej FOTOgalérii.