Ivana už urobila kerky aj Kalimu, Rytmusovi či Majkovi Spiritovi a kalendár má zaplnený na mesiace dopredu. A ako priznala pre EMMU, darí sa jej nielen v práci, ale aj v súkromí.

Vždy vedela, že sa jej páčia ženy

Ivana sa netají tým, že sa jej vždy páčili ženy a že je už štyri roky šťastná po boku krásnej Mexičanky Veronicy, s ktorou sa zoznámila v Los Angeles, kde už roky žije „Ja som už ako dieťa bola skôr chalanisko, v mikine, s krátkymi vlasmi, žiadne bábiky ma nezaujímali. Na základnej škole som bola v triede zaľúbená do spolužiačok a pamätám si aj na obdobie, keď som si myslela, že som chlapec. Dokonca som na bratovu registračku hrávala futbal a nikto o tom netušil. Musela som s tým prestať, až keď mi začali rásť prsia. Takže áno, vždy som vedela, že se mi páčia dievčatá,“ smeje sa krátkovlasá blondínka, ktorá si svoju partnerku doslova vysnívala.

Ivana Beláková sa presadila v Hollywoode, jej obrázky milujú aj tunajšie celebrity
Zdroj: Laura Witteková

„Raz som si napísala štvorstranový zoznam toho, ako by mala vyzerať moja partnerka. Pretože som mala pekný život, ale chýbala mi láska. Na to zozname bolo všetko, ako má vyzerať, aké má mať vlasy, oči, úsmev až po povahové vlastnosti. Lebo ja sa držím teórie manifestu, že to, čo chceš, si musíš do života pritiahnuť myšlienkami, predstavami, o tom je manifestovanie. A keď som sa cesty vrátila, zrazu som Veronicu, moju susedu z domu, kde sme obe bývali, stretla v jednej reštaurácii. Len sme na seba kývli, keďže sme sa poznali z výťahu a vtedy mi napadlo– prečo my dve nie sme spolu? Veď ona je presne ako tá žena z môjho zoznamu,“ priznáva exkluzívne pre EMMU Ivana, ktorá síce posledných dvadsať rokov na Slovensku nežila, ale všíma si, že aj jej rodná krajina sa mení k lepšiemu a je viac tolerantná k inakosti.

O čom hovoria v aktuálnej EMME? Pozrite si priložené video:

Ivana je šikovná a talentovaná umelkyňa, za prácou lieta po celom svete
Zdroj: Laura Witteková

 

Chce búrať predsudky, milovať rovnaké pohlavie nie je hriech

„ Aj medzi umelcami zo šoubiznisu aj medzi politikmi je kopa homosexuálov, vlastne mnohí slovenskí idoli k nim patria, tak vidím, že sa to mení. Staršiu generáciu nahradzuje mladšia a je oveľa tolerantnejšia. Asi za to môže aj to, že viac cestuje, aj ja mám úplne iné vnímanie sveta, lebo som pochodila celý svet a žila som na viacerých kontinentoch. Ak niekto chce žiť, čo ja viem, s kaktusom, a ostatným tým neubližuje, prečo nie? Každý má svoj život a mal byť ho žiť najlepšie ako vie, tak aby bol šťastný,“ zamýšľa sa úspešná umelkyňa, ktorá spoločne s Veronicou plánuje cestovať po svete, otvárať tému LGBT+, búrať bariéry, ničiť predsudky, dosiahnuť, aby ľudia zmenili myslenie. „A začať treba tým, že páry rovnakého pohlavia budú mať také isté práva ako ostatní, že na nich budú myslieť aj zákony. Toto by sme chceli po sebe zanechať, veď ak nebudeme mať deti, čo vrátime naspäť planéte?“ Exkluzívny rozhovor s Ivankou a jej priateľkou Veronicou, ktorých tváre zdobia aj jednu z trojice tituliek  aktuálnej EMMY, si môžete prečítať v najnovšom čísle, ktoré je venovaná láske. Lebo láska, tá môže mať veľa podôb.

Ivana s Veronikou sú na jednej z 3 tituliek, ktorú si vyberiete?
Zdroj: archív