Hviezda telenovely Skrytá vášeň Mario Cimarro už zopár týždňov trávi čas na Slovensku, dôvodom je jeho účasť v šou Let's Dance. Spoločnosť mu robí aj snúbenica, bývalá misska Broňa Gregušová s ich 6-mesačnou dcérkou Brianou.

V súťaži sa pretancoval do 4. kola, ktoré ho čaká už túto nedeľu. A ako každý týždeň, aj tento poctivo maká na novej choreografii. Mario je hviezda svetového formátu, a tak má aj netradičnejšie požiadavky. Netradičné sú ale len pre naše končiny.

FOTOGRAFIE MARIA HORE BEZ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU

„On je zvyknutý na nejaký štandard, na ktorý my v našej malej krajine nie sme úplne zvyknutí. On má určité podmienky, servis, ktorý je iný, než majú jeho kolegovia. Ale z jeho pohľadu je to úplne prirodzené, je to bežný štandard pri produkciách v zahraničí,“ priznal pre Nový čas marketingový riaditeľ Markízy Michal Borec.

„Mariovi zabezpečujeme ubytovanie, má apartmán, má k dispozícii auto, má osobného asistenta,“ dodal. Údajne, jeho "hviezdne maniere" sa prejavujú aj v zákulisí, vo vzťahoch s ostatnými účinkujúcimi. Televízia stavila na Maria ako na najväčšiu hviezdu, ale je pravda, že je veľmi svojský, čo sa odráža aj na jeho vzťahoch s ostatnými v šou, prezradil zdroj zo zákulisia pre spomínaný denník. FOTOGRAFIE MARIA HORE BEZ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU