Herečka Martina Zábranská má za sebou niekoľko úloh v seriáloch a vo filmoch. Naposledy ju diváci videli v obľúbených Priznaniach na RTVS či v markizáckom Svätom Maxovi. Najviac sa však potešila ponuke moderovať šou Let´s Dance.

Martina však popri hereckých aktivitách pracuje aj v rádiu, kde sa divákom prihovára pod prezývkou Maca. Podobne ako pre Viktora Vinczeho, aj pre ňu to je prvá skúsenosť s moderovaním takejto veľkej šou. „Z pozície moderátorky ide o môj prvý veľký projekt na televíznej obrazovke, takže je to obrovská výzva, rešpekt a tlak, ale všetko to vyvažuje šialená radosť."

FOTOGRAFIU MACI AKO BLONDÍNY NÁJDETE V GALÉRII

Nový seriál Mamana prenájom je podľa tureckej predlohy.
Zdroj: TV Markíza

V súkromí má po boku českého herca Jiřího Dvořáka, dvojica mala spoločenskú premiéru v júli na filmovom festivale v Karlových Varoch, ako však teraz Zábranská povedala v rozhovore pre Plus JEDEN DEŇ, že vzťah nijak nezatĺkali ani predtým.

Pre dvojicu nie je problém ani diaľka, keďže Dvořák pôsobí v Česku a ona na Slovensku. "Sme spolu vždy, keď sa dá, a možno práve vďaka tomu, že sme obaja vyťažení a obaja sa venujeme herectvu, dokážeme sa zladiť," vysvetlila Zábranská.

Nedávno zverejnila rozkošný záber z detstva, no nebola úžasná? Ako blondínku s copíkmi by sme ju možno ani nespoznali. FOTOGRAFIU NÁJDETE V GALÉRII.