Americká herečka Hayden Panettiere známa zo seriálu Hrdinovia smúti. Zomrel jej mladší brat Jansen, ktorý mal len 28 rokov. Našli ho uplynulý víkend v jeho byte v New Yorku. Čo sa stalo, nie je známe.

Súrodenci mali podľa sociálnych sietí blízky vzťah, obaja sa netajili ani psychickými problémami. Hayden pre problémy s alkoholom videla ešte donedávna svoju dcéru Kayu sporadicky. Tá žila so svojím otcom, bývalým boxerom Volodymyrom Klyčkom v Kyjeve, až dokým Rusko nenapadlo Ukrajinu.

Hayden priznala, že na začiatku jej kariéry jej ponúkli „pilulku šťastia“, aby sa uvoľnila pri rozhovoroch. Mala len 15 rokov. Prerástlo to do závislosti od alkoholu a opiátov. V najhoršej fáze sa po zobudení triasla a mohla fungovať len po tom, ako sa napila.

Počas tehotenstva dokázala byť „čistá“, lenže po narodení dcéry trpela popôrodnou depresiou a opäť upadla do kolotoča závislostí. „Nikdy som nemala pocit, že by som chcela svojmu dieťaťu ublížiť, ale nechcela som s ňou tráviť žiadny čas. V mojom živote bolo všetko sivé,“ opísala vlani svoj stav magazínu People. V roku 2018 urobila rozhodnutie, ktoré trhá srdce. Dobrovoľne sa vzdala dcéry a nechala ju otcovi, s ktorým už boli rozídení. „Bola to tá najťažšia vec, akú som kedy musela urobiť, ale chcela som byť pre ňu dobrou mamou, a to niekedy znamená nechať ich ísť,“ povedala Hayden.

Viac FOTO Hayden Panettier v GALÉRII