Presne v polovici mesiaca prekvapila ukrajinská herečka znepokojujúcou informáciou. Po tom, ako sa týždeň liečila doma z choroby, sa u nej potvrdila nákaza novým vírusom. Filmová hviezda do dnešného dňa nevie kde a ako sa mohla nakaziť, no za hlavné príznaky označila vysoké horúčky a únavu. Z dôvodu preplených nemocníc sa však ostala liečiť doma, čo jej zrejme len prospelo, pretože nestihli ubehnúť ani dva týždne a vírusu sa jej podarilo zbaviť!

Olga o svojom zdravotnom stave hovorí na sociálnych sieťach pomerne otvorene, pričom fanúšikom prezradila, ako prebiehalo testovanie, ako sa u nej prejavovali symptómy a čo všetko musela urobiť pre to, aby sa nákazy čo najkôr zbavila. "Lekári mi na liečbu nepredpísali žiadne lieky. V prípade, ak by som mala vysoké teploty alebo veľké bolesti, mi odporučili si dať Paracetamol. Užívam však vitamíny a výživové doplnky, ktoré koronavírus neliečia, ale posilňujú imunitný systém proti nemu bojovať," hovorí, pričom sa podelila aj o konkrétny zoznam, v ktorom nesmel chýbať vitamín B, vitamín E, vitamín C či zinok.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy Mother’s Day! #mothersday P.S. I have completely recovered 🙏 To recapitulate: For one week I felt pretty bad and was mostly in bed, sleeping, with high fever and strong headache. The second week, the fever was gone but some light cough appeared and I felt very tired. By the end of the second week I felt totally fine. Cough is almost gone although I still cough in the mornings but then it completely goes away for the day! I’m fine! And now I’m just enjoying this time to reflect on many things and spend my time with my son. 🙏 Я думаю я полностью выздоровела. Коротко о течении болезни: В первую неделю мне было очень плохо и я почти все время лежала с высокой температурой и много спала. Я спала 12 часов за ночь и потом ещё часа 3-4 днём!!! Подняться было тяжело. Усталость сумасшедшая. Головная боль дикая. Во вторую неделю температура полностью ушла и появился легкий кашель. Усталость осталась. Теперь практически никаких симптомов нет. Только немного кашель есть по утрам, но потом он полностью уходит на весь день. Теперь я наслаждаюсь отдыхом и провожу время с сыном. Держитесь!!! 💪 #coronavirus #коронавирус

Príspevok, ktorý zdieľa Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial),

Herečka sa momentálne nachádza v Anglicku, kde neoslavujú Deň matiek v máji tak, ako my, ale o čosi skorej, v marci. Tento sviatok si tak, ako sama píše, užila úplne uzdravená v spoločnosti svojho milovaného syna. Pod spoločnou fotkou, ktorú zverejnila na Instagrame len pred niekoľkými hodinami okrem toho zhrnula celý priebeh choroby. "Prvý týždeň som sa cítila dosť zle. Bola som väčšinou v posteli, spala a mala vysokú horúčku spojenú so silnými bolesťami hlavy. Druhý týždeň horúčka zmizla, no objavil sa ľahký kašeľ, pričom som sa naďalej cítila veľmi unavená. Po pár dňoch sa cítim zdravo a dokonca je takmer úplne preč aj kašeľ," dodáva. Veríme tak, že sa v podobnom duchu budú niesť aj nasledujúce dni a dobrými správami čoskoro prekvapí viacej známych tvárí.