Teraz si o ňom šepkajú čoraz viac aj muži.  Spôsobuje to jeho neraz akoby zámerne uletený stailing a už takmer vždy najmä  ultra kontrastné, až divoko  farebné ponožky, ktoré  Juraj Kukura neváha  odhaľovať aj pred fotografmi, či televíznymi kamerami.

Čítajte viac:

Koleník na obrazovkách v dobovom oblečení: Na čo sa môžeme tešiť tentokrát?

A taký to bol decentný pán 

Dlhoročný riaditeľ známeho bratislavského  Divadla Aréna  vždy rád a zväčša po boku so svojou elegantnou manželkou Táňou, tak ako sa na šéfa patrí, víta divákov  každej premiéry v Aréne. Vždy šarmantný, charizmatický  elegán, ktorý vyzerá priam božsky rovnako v elegantnom obleku, či v športovej bunde. A čo je na ňom tiež obdivuhodné, je to že, s  gráciou jemu vlastnou, prijíma každý pribúdajúci rok vo svojom bohatom živote, ako aj všetky šediny a vrásky. Mužný, štíhly, príťažlivý. O tom niet pochýb. Obdivovateľky mu stále pribúdajú v každej vekovej skupine. On zostáva vo dvojici s dámou jeho srdca, manželkou  Táňou.

Obliekaš sa ako starý blázon

Takto, podľa hercových slov,  vraj hodnotí  jeho najnovšie, odvážne outfity  jeho manželka. Keďže sa zväčša zdržiava v Nemecku, kde Kukurovci  pred rokmi emigrovali, asi nemá vždy dosah na to, čo jej manžel zvesí práve z vešiaku vo svojej šatni. A nám sa to zdá originálne a hodnotíme to:  ako prečo nie? Umelec , akým on je, si takéto úlety rozhodne môže dovoliť. Isteže je to pre niekoho už príliš na hrane, či dokonca za ňou. Ale sú muži, ktorým úlety vyslovene svedčia.

Juraj Kukura vždy pútal pozornosť elegantným vzhľadom.
Juraj Kukura vždy pútal pozornosť elegantným vzhľadom.
Zdroj: Profimedia.sk
Červené ponožky aktuálne patria k jeho obľúbeným módnym doplnkom.

Juraj Kukura vždy pútal pozornosť elegantným vzhľadom.
Juraj Kukura vždy pútal pozornosť elegantným vzhľadom.
Zdroj: Profimedia.sk

Páčia sa Kukurovi uletené typy?

Ako vníma  nežnejšiu polovicu ľudstva Juraj Kukura? Čo by mala mať oblečené dáma, ktorá by ho zaujala, upútala jeho pozornosť, obdiv? Tu je jeho odpoveď: ,,Oblečenie ma na žiadnej  žene ako prvé vôbec nezaujme. To je taký pomýlený názor, ak si niekto myslí, že je veľmi dôležité," vysvetľuje herec.

"Neplatí, že keď si muž dá sako, bude mať autoritu. Zrazu zistí, že len - hoci aj to najlepšie ušité sako - mu autoritu rozhodne nedá. Tú si musí - a platí to rovnako aj o každej žene -  získať inak. Oblečením určite nie. A čo je ženská krása? Koľko ľudí na svete  nám nepripadá krásnych a oni spolu krásne žijú,  majú sa radi. Ak sa žena niekomu páči, nie je to o jej  šatách.  To by bolo veľmi povrchné. Žena je krásna v každom veku.  Idúc po ulici vidím ženu a nevnímam, čo má oblečené, zaujme ma ONA a potom si môžem eventuálne všimnúť, že je aj dobre oblečená, respektíve zle. Ani na mojej manželke nevnímam ako prvé jej oblečenie. Mne je to vlastne jedno čo má na sebe. Ja ju mám jednoducho rád,“prezrádza. 

Čítajte viac:

Rihanna je opäť dizajnérkou: Hádajte, aký módny doplnok navrhla najnovšie?