Stránky bulvárnych médií ešte v októbri zaplnili titulky, že známa slovenská herečka Karin Haydu randí so sympatickým zajačikom. Málokto tomu vtedy dával dlhšiu životnosť, no zdá sa, že obaja si užívajú spoločnosť toho druhého.

Herečka má dospelú dcéru Vanessu z manželstva s Petrom Antovským a jej posledným známym partnerom bol finančník Rasťo Podhorec, no ich vzťah skrachoval ešte v roku 2018. Ovdtedy sa Karin so žiadnym partnerom na verejnosti neukazovala. Až doteraz, s Davidom tvoria pár už niekoľko mesiacov, a aj napriek vekovému rozdielu 15 rokov im to výborne funguje.

,,Na lásku som nezanevrela. Bola som dlho sama, ale povedala som si, že radšej budem sama, ako mať niekoho len tak pri sebe. Jednoducho som čakala, kedy to príde, a prišlo to,“ priznáva Karin Haydu pre čas.sk „Som zamilovaná. Zasiahlo ma to po veľmi dlhej dobe a užívam si to," dodáva.

Dávid ale naďalej býva a pôsobí v Banskej Štiavnici, dvojica tak musí prekonávať nástrahy vzťahu na diaľku. Pri čerstvej zamilovanosti to zvykne byť problém, nakoľko pár chce byť spolu stále. „Dosť času trávim v Štiavnici, je to na striedačku, tu aj tam. Vyhovuje to obom stranám, zatiaľ to neriešime,“ vyvrátila moderátorka špekulácie, že by bola diaľka problémom vo vzťahu. VIAC ICH SPOLOČNÝCH FOTO nájdete v našej GALÉRII.