Jej kráse a čaru v minulosti podľahli aj takí lámači sŕdc, ako sú Brad Pitt, s ktorým bola dokonca zasnúbená, či spevák Chris Martin, za ktorého sa vydala a porodila mu dve deti. Dnes (27.septembra) úspešná herečka, ktorá v roku 1999 získala dokonca Oscara za hlavnú ženskú rolu vo filme Zamilovaný Shakespeare, oslavuje 50. narodeniny. A pri tej príležitosti potešila fanúšikov skutočne šteklivým záberom na Instagrame.

Pod fotografiu, na ktorej je celkom nahá a natretá zlatou farbou, napísala len symbolické číslo 50, ku ktorému pripojila hviezdičky. Viac slov ani nebolo treba a pod fotkou sa jej začali kopiť tisíce gratulácií. Dvojnásobná mama je známa svojím extrémne zdravým životným štýlom, ktorý propaguje, kde sa dá. Dokonca o ňom píše úspešné knihy. Vďaka tomu sa môže pochváliť postavou, akú by jej mohli závidieť aj o polovicu mladšie ženy. Čo poviete? FOTOGRAFIU NÁJDETE V GALÉRII

Gwyneth sa pýši dokonalou postavou.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ci0a2lLB4d-/

Gwyneth s nahotou zjavne problém nemá. Aj v minulosti zverejnila na sociálnej sieti pár sexi záberov, ktoré nájdete v našej FOTOGALÉRII.