Nádhernú vilu Oleandra z 18. storočia na brehu jazera Como pri mestečku Laglio kúpil George ešte v roku 2002. Za nehnuteľnosť s 25 izbami, bazénom, tenisovým kurtom, fitnescentrom a priľahlými záhradami zaplatil necelých 12 miliónov eur. Historická stavba si vyžadovala nemalú rekonštrukciu, do ktorej investoval ďalšie milióny.

Vila Oleandra má nádherný výhľad na jazero.
Zdroj: Northfoto

VIAC FOTIEK LUXUSNEJ VILY NÁJDETE VO FOTOGALÉRII...

Lokalita pri jazere je vyhľadávaná mnohými celebritami. Dovolenkovali tu Brad Pitt, Michelle Obama či Matt Damon s rodinou. Priamo vo vile Oleandra strávili dovolenku aj princ Harry s manželkou Meghan. Neďaleko vlastní vilu aj módna návrhárka Donatella Versace. Ide zároveň o atraktívnu lokalitu na filmovanie. Točili sa tu zábery do filmov Casino Royale o agentovi 007 či Hviezdne vojny.

Svoju vilu si George kúpil ešte skôr ako spoznal Amal.
Zdroj: Shutterstock

Keď sa najslávnejší starý mládenec rozhodol konečne v roku 2014 oženiť so svojou láskou Amal Alamuddin, Taliansko bolo ich jasnou voľbou. "Zoznámili sme sa v Taliansku, máme tam domov. Vedeli sme od začiatku, že sa chceme vziať práve tam," vyjadril sa herec pre zahraničné médiá.

Amal a George sa zoznámili práve v Taliansku.
Zdroj: Shutterstock

Dnes sa svojej krásnej vily zbavuje. Ako dôvod manželia uviedli, že už v nej neplánujú tráviť toľko času. Amal sa vraj viac zapáčilo v Provensalsku vo Francúzsku, kde si plánujú zaobstarať dom. Manželia vlastnia aj ďalšie nehnuteľnosti vo Veľkej Británii, Los Angeles aj v New Yorku. Talianska vila, o ktorej George vždy tvrdil, že je jeho útočiskom, kde nachádza dokonalý pokoj, k nim už zrejme tak skoro patriť nebude. Stačí, aby sa našiel kupec, ktorý za ňu zaplatí požadovaných 100 miliónov eur.

VIAC FOTIEK LUXUSNEJ VILY NÁJDETE VO FOTOGALÉRII...