###{EMBED_GALLERY_LINK:1|Pozrite si horúce FOTO najsexi anjelikov z Victoria's Secret}###

Pri práci s ľuďmi musíte mať veľa trpezlivosti a častokrát si obrniť nervy pred neznesiteľnými zákazníkmi. Príbehy, aké sa dejú v obchodoch, zostávajú za zatvorenými dvermi. Avšak jedna zamestnankyňa obchodu Victoria’s Secret na internete anonymne zverejnila príbehy, po ktorých sa už nebudete sťažovať na svoju prácu. My túto slečnu, ktorá sa podelila o svoje zážitky, budeme volať Zebra, keďže ich publikuje pod pseudonymom zebracakes210.

Čítajte viac:

Svetoznáma značka krachuje! Populárna bielizeň Victoria´s Secret je na mizine: Čo je za tým?

1. Jedna z vecí, ktoré sa v obchode dejú takmer stále - každý deň pred zatvorením predajne musia zamestnanci poskladať všetky nohavičky do zásuviek. Vždy sa však na niektorých nájdu nejaké tekutiny. Toto je teda upozornenie pre všetky ženy - ak máte menštruáciu, neskúšajte si spodnú bielizeň!

2. Čo naozaj zamestnanci obchodov nemajú radi je, ak sa zákazníci snažia využiť zákaznícky servis počas vrátenia tovaru. Napríklad raz do obchodu prišla pani s tromi podprsenkami a trvala na tom, že jej nesedia. Nevedela povedať, prečo jej nesedia a na bielizni bolo vidno, že už bola nosená. Pretože nemala účtenku o kúpe podprseniek, nemohli jej vrátiť peniaze. Manažér obchodu jej však ponúkol v obchode kredit, za ktorý by si mohla nakúpiť novú bielizeň. Akonáhle išli tovar vyradiť ako poškodený, všimli si zvnútra mokré škvrny. Zákazníčka mala v čase nosenia týchto podprseniek laktáciu!

3. Kedy mala Zebra najväčšiu chuť vykopnúť niekoho z obchodu? Bolo tesne pred záverečnou a do predajne vošli hlučné ženy aj s deťmi. Jedli vyprážané kurča a prehrabávali sa v nohavičkách. Nakláňali sa nad stolčekmi so spodnou bielizňou ako nad kuchynskou linkou a pritom trhali kúsky kurčaťa. Decká medzitým vykrikovali a pobehovali po obchode. Neskôr museli vyradiť niekoľko nohavičiek v hodnote 200 dolárov pretože mali na sebe mastné škvrny a zapáchali.

via GIPHY

4.Na túto príhodu zrejme nikdy nezabudne! Raz prišla do obchodu zákazníčka, ktorá najmenej 30 minút vytrvalo zamestnávala predavačky. Jej malý syn si celý čas sťažoval, že mu je zle, necíti sa dobre a chcel by odísť. Matka ho len okríkla, aby bol trpezlivejší. Chvíľu na to sa chlapec vyvracal na celý pult a podlahu. Nechutné! A jeho mama? Namiesto toho, aby sa ospravedlnila a ponúkla pomoc, otočila sa a s dieťaťom odišla.

via GIPHY

5.Aj v obchode môžete odpozorovať rôzne veci. Takto si všimla aj jedného 60-ročného pána, ktorý každý týždeň kupoval spodnú bielizeň vždy pre inú ženu. Dokopy na nich minul tisíce dolárov! Nuž, dievčatá mali zrejme radosť...

6.Čo by ste povedali na to, ak by za vami prišiel zákazník a pýtal sa vás, čo by ste mu poradili kúpiť (pripomíname, že ste v dámskom oddelení spodnej bielizne). A čo by ste urobili, ak by vás požiadal, aby ste si tú pikantnú bielizeň išli vyskúšať do kabínky nech vidí, ako bude vyzerať? Asi by ste ho vyrazili z obchodu, to isté urobila aj táto zamestnankyňa.

via GIPHY

7.Aj takáto vec sa stala v tomto vychýrenom obchode. Jedného dňa doň zavítal 85-ročný pánko, ktorý priviedol svoju ženu a poprosil predavačku, aby jej pomohla s výberom novej podprsenky. Než sa zamestnankyňa stihla spamätať a priniesť vhodné kúsky, pani stála uprostred obchodu vyzlečená. Stálo veľa úsilia zachovať pokoj a túto trápnu situáciu zahladiť, aby sa babička necítila zahanbene.

8. Neuveríte, ale v takom obchode ako Victoria's Secret sa nájdu ľudia, ktorí chcú nakupovať s falošnou kreditkou. Pokúsil sa o to aj jeden chlapík, ktorý sa ani neposnažil o to, aby kreditka vyzerala dostatočne vierohodne. Smola pre neho...

via GIPHY

9.Zebra istý čas pracovala v obchode v drsnej časti mesta, kde sa potulovalo veľa opilcov a drogovo závislých. Raz do predajne prišla žena, ktorá sa celá triasla a stále si niečo šepkala. Keď sa zohla po správnu veľkosť nohavičiek do šuplíka, Zebra jej v taške zbadala metamfetamín a kokaín. Žena videla, že si to predavačka všimla a rýchlo sa rozbehla k východu.
Tak čo dievčatá, nie ste predsa len rady, že pracujete tam, kde práve ste? 

Čítajte viac:

Tajomstvo sexi kriviek anjelikov: Ako vyzerá ich príprava na najdôležitejšiu šou?

15 anjelikov Victoria's Secret bez mejkapu: Aj tak vyzerajú božsky!​

Celebritný babyboom neutícha: Sexi modelka je v tom! Oznámila to rozkošným odkazom na Instagrame

Mária Čírová SEXI ako nikdy predtým: Toto, že je vydatá žena s dvoma deťmi? WOW!

 TOTO že je jej matka? Evelyn ukázala spoločnú fotku s maminou: To je ale podoba!