Modelka, moderátorka a influencerka Jitka Nováčková (28) prežíva jedno z najkrajších životných období. V prvej polovici januára sa totiž stala po prvýkrát maminou. Radostnú novinku oznámila fanúšikom na Instagrame. Prvorodenú dcérku priviedla na svet 11.1. 2021 v Grécku, kde momentálne žije so svojím partnerom, fínskym futbalistom Timom Sparvom (33). A keďže má malá princezná zahraničné korene, dostala aj netradičné meno.

"Leah Elissa. Bude po tatinkovi, radšej dorazila o tri týždne skôr, než hoci len o minútu neskôr," prezradila pôvabná blondínka, ktorá mala termín pôrodu určený takmer až o mesiac neskôr. Dcérka ju však prekvapila o tri týždne skôr, s čím, ako sama priznala, vôbec nepočítala.

"A za mňa jedna rada - zbaľte si tašku do pôrodnice skôr, ako budete mať pocit, že je potrebné. V kontrakciách potom nielenže neviete, ako sa voláte, ale balenie s tými "au" zastávkami trvá nekonečne dlho. Vitaj na svete," zneli slová čerstvej maminy krátko po pôrode. Pod prvou fotkou svojho pokladu, ktorou sa pochválila na sociálanych sieťach, sa spustila lavína gratulácii, ku ktorým sa okrem fanúšikov pripájajú aj známe tváre českého šoubiznisu. Rodinke blahoželáme a prajeme najmä veľa zdravia!

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.