Viac foto Jamesa Middletona si pozrite v galérii.

My vám o ňom prezradíme viac, aj keď sa drží pomerne v ústraní. Aj keď má James na konte zopár rebelských momentov, stále je vzorným bratom, ktorý starším sestrám neustále pomáha. A aby sme nezabudli, je single!

Čítajte viac:

Vojvodkyňa Kate Middleton, ako ju nepoznáme: Takto ste ju ešte nevideli!

Prvýkrát sa dostal do pozornosti práve na svadbe Kate v roku 2011. Tam by ste si ho možno ešte nevšimli, ale teraz dospel naozaj do sexepílu a svoje urobila aj zapustená brada. 

Rovnako ako Kate a Pippa, James vyrastal v Bucklebury v Berkshire a navštevoval prestížnu internú školu Marlborough College v Anglicku. Neskôr sa dal na štúdium univerzitu v Edinburgu, ale dlho mu to nevydržalo. Vydržal tam iba jeden rok a priznal, že nikdy nebol typ na študovanie. Čiastočne za to môže aj dyslexia, s ktorou sa trápil dlhé roky v škole. "Bol som v pohode s číslami, ale trvalo mi to dlhšie, kým som pochopil jednoduché veci ako napríklad hláskovanie. Kedysi som všetko hovoril foneticky, alebo som si našiel triky na slová, ktoré som nevedel napísať,"priznal na besede pre Britskú dislektickú asociáciu .

Getty images

Ani nepríjemná porucha však nebrzdila jeho ambície. Hneď po odchode zo školy rozbehol svoju vlastnú firmu. "Môj sen sa zrodil, keď som letel späť do Edinburghu po víkende strávenom doma. Chcel som vybudovať pekárenskú firmu," povedal pre magazín GQ. James je obchodný magnát a potvrdil to, keď rozbehol firmu Cake Kit Company v roku 2007, ktorá sa špecializoval na ľahko použiteľné pekárske súpravy na domáce pečenie, ktoré obsahovali navážené ingrediencie, pomôcky  aj jednoduché inštrukcie. Firme sa však nedarilo a v roku 2015 ukončil jej činnosť. 

Pri sladkostiach však ostal naďalej a vlastní firmu Boomf, ktorá vyrába personalizované marshmallow s motívom na želanie či dokonca fotkou. 

Getty images

Atraktívny podnikateľ je momentálne single. Takmer štyri roky randil s moderátorkou Donnou Air (38), ktorá bola od neho staršia a dokonca mala aj 13-ročnú dcéru z prvého manželstva. James s ňou vraj vychádzal skvele a plánoval s blondínkou aj svoju budúcnosť. Na jeseň minulé roka však svoj vzťah ukončili a Donna si už dokonca za neho našla náhradu. 

Getty images
 

James zjavne miluje svoju rodinu vrátane svojich sestier, vo viacerých rozhovoroch pripustil, že existujú situácie, že niekedy je ťažké byť spojený s niekým tak verejne známym, ako je Kate. "Áno, je to frustrujúce," povedal v roku 2015 magazínu US Weekly. "Pracujem neuveriteľne ťažko - rovnako ako každý iný človek v podnikaní a okrem toho, že áno, som bratom niekoho veľmi dôležitého, ja som nakoniec len James.".

Napriek tomu si však oddane plní úlohu strýka a pravidelne navštevuje Kate a jej ratolesti v Kensingtonskom paláci. Tiež ho pomerne často vídať aj po boku sestry Pippy, ktorá je tiež v radostnom očakávaní. Naposledy spolu navštívili tenisový zápas na Wimbledone. 

Getty images

Viac fotografii sexi Jamesa si pozrite v našej fotogalérii . Počkajte, keď ho uvidíte v civile bez saka! Vtedy je ešte viac neodolateľný...

Čítajte viac:

Prečo Meghan Markle nosí topánky vždy o číslo väčšie? Jednoduchý stylingový trik celebrít vás dostane!

Najzamilovanejšie páry slovenského šoubiznisu: Nie je to len Rytmus s Jasmínou!

Dvojičky Enrique Iglesiasa a Anny Kurnikovovej rastú ako z vody: Roztopíte sa, aké sú rozkošné!

TOTO nikto nečakal! Lucie Bilá je opäť šťastná po boku svojho sexi zajačika

Princ Louis je pokrstený: Kate Middleton zažiarila v nádhernom outfite, Meghan Markle prekvapila výberom farby!

Aká matka, taká Katka: Z dcéry Karin Haydu vyrástla naozaj krásna žena!