Známa speváčka z dua TWiiNS sa po prvýkrát stala maminou začiatkom tohto roka. S priateľom, úspešným futbalistom Stanislavom Lobotkom, sa tak stali rodičmi dcérky Lindy, ktorú sa však, rovnako, ako mnoho iných celebritných rodičov, pred verejnosťou rozhodli skrývať. Na svojich sociálnych sieťach sa pravidelne s fanúšikmi delia o rodinné zábery, no nikdy neukázali jej tváričku. Až doteraz!

 

Daniela sa tak dva mesiace po pôrode rozhodla ukázať, aký poklad doma skrýva. Doteraz tvár svojho drobčeka prekrývala rôznymi emotikonmi tak, aby ju bolo čo najmenej vidieť. Teraz však hrdá mamina zásobuje svojich fanúšikov rozkošnými zábermi jedna radosť. Speváčka sa zároveň prostredníctvom tohto príspevku vyjadrila k momentálnej situácii, keďže sa so svojou rodinou nachádza v Taliansku, ktoré je z európskych štátov koronavrírusom najviac postihnuté.

"Chýbajú nám najbližší a poriadne. Už týždeň bačujeme sami. Rodinka je doma na SK, situácia v Taliansku je naozaj vážna a preto vás prosím, nepodceňujte to ako Taliani. Ostaňte doma, dbajte na hygienu, noste rúšky, konečne si doprajte oddych a zahrajte si napr. karty a nalejte si vínko #budmezodpovedni," vyzvala pod fotkou svojich sledovateľov.

Anketa
Na koho sa podľa vás Linda podobá?
  • 25%
  • 63%
  • 12%

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.