Podľa posledných slov marketingového riaditeľa Eda Razeka nebolo v spoločnosti miesto pre žiadne plus-size a transsexuálne modelky. Ako sa zdá, firma si po jeho odchode zobrala kritiku k srdcu a začína nasledovať novodobé trendy.

Victoria's Secret donedávna do svojich kampaní striktne obsadzovala manekýnky s dokonalými mierami, ktoré mali stelesňovať dokonalý prototyp ženskej krásy. Po vlne kritiky, ktorá sa na ňu valila z každej strany, svoje postoje napokon prehodnotila. Prvou veľkou zmenou, s ktorou začala, bolo podpísanie zmluvy s transsexuálnou modelkou Valentinou Sampaio.

Po krátkom čase prichádza firma s ďalšou skvelou správou. Najnovšie sa môže pýšiť nádhernou modelkou Ali Tate-Cutler, ktorá sa stala historicky prvou plus-size modelkou, ktorú kedy obsadila. Kampaň, v ktorej mala česť zahviezdiť, vznikla v spolupráci s britskou značkou spodného prádla Bluebella. Cieľom celého projektu je šíriť posolstvo sebalásky, sebarealizácie a jedinečnej individuality.

Kráska svoje nadšenie neskrývala ani na sociálnej sieti, kde sa kolaboráciou pochválila pred takmer 200 tisíc fanúšikmi. „Som nadšená zo spolupráce so značkou, ktorú som obdivovala už počas môjho dospievania. Je to skvelý krok vpred,“ napísala pod jeden zo svojich príspevkov na Instagrame.

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.